Elektronik MSI RX 6600 Mech 2X 5950 TL

görüntünüzü bozulmalar droplar gibi sıkıntılar yaşandı mı? Kartım şu anda garantide ve yenisiyle değişecek yüksek ihtimalle bu sorunum çözülür mü? Yoksa RX6600 genelinde olan bir durumum bu?
6600 kullananlardan bu tarz şikayetler şahsen pek görmedim. Forumda da dolu 6600 kullanan var. Sorununun çözüleceğini kimse garanti veremez fakat yüksek ihtimal çözülür. Başka bir konuda tartışıyordunuz galiba bu durumu.
Tüm olası durumları deneyip kontrol ettiysen (kablo, sürücü vb.) kart yüksek ihtimal üretim hatasıdır diye düşünüyorum.

Genelinde olmaz, iki üç tane kart vardır böyle sorunlar yaşatabilecek. Bende sorun yok.

Genelinde olmaz, iki üç tane kart vardır böyle sorunlar yaşatabilecek. Bende sorun yok.

Kart gelince güncellemede bulunurum. @cemluluc hocama yeni kart yollanmasına rağmen sorunu çözülmemiş bu durum benim de korkuttu monitör ve kablom yeni.

@Emma Stone

(Rahatsız ettiysem kusura bakmayın hocalarım. Kartın tadını çıkartın konu ana açılma sebebinden sapmasın.) İyi sosyaller!

Son düzenleme:
Kart gelince güncellemede bulunurum. @cemluluc hocama yeni kart yollanmasına rağmen sorunu çözülmemiş bu durum benim de korkuttu monitör ve kablom yeni.

@Emma Stone

(Rahatsız ettiysem kusura bakmayın hocalarım. Kartın tadını çıkartın konu ana açılma sebebinden sapmasın.) İyi sosyaller!
Ben şahsen o arkadaşın ekran kartından olduğunu düşünmüyorum. Kart sıfırı ile değişip geldiyse ve aynı sorun varsa ya kablosunda ya monitöründe ya da başka bişeyinde sıkıntı olduğunu düşünüyorum. O konuda kablo değiştirmediğini söylemişti.

Ben şahsen o arkadaşın ekran kartından olduğunu düşünmüyorum. Kart sıfırı ile değişip geldiyse ve aynı sorun varsa ya kablosunda ya monitöründe ya da başka bir şeyyinde sıkıntı olduğunu düşünüyorum. O konuda kablo değiştirmediğini söylemişti.

Yani bende şahsen kart gelince anlayabileceğim tam sorunu. Olmadı kablo değiştireceğim montiroum yeni olmadı onu da yollarım olmadı driver, da sorunlar çıkarabilecek 3.parti yazılımları hallederim ama keşke taktığım günden bu yana bunlar olmasaydı ve bilgisayarımı verimli kullanma şansım olsaydı.

6600 kullananlardan bu tarz şikayetler şahsen pek görmedim. Forumda da dolu 6600 kullanan var. Sorununun çözüleceğini kimse garanti veremez fakat yüksek ihtimal çözülür. Başka bir konuda tartışıyordunuz galiba bu durumu.
Tüm olası durumları deneyip kontrol ettiysen (kablo, sürücü vb.) kart yüksek ihtimal üretim hatasıdır diye düşünüyorum.
Bu genelde eski oyunlarda olan problem yenilerde sorun yok. Ben de RX6600 ile Most Wanted-Carbon oynuyorum. Yeni oyunlar problemsiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı