MSI RX 6600XT MECH 2X 8G OC alınır mı?

Amazon Japonya'da anlık olarak 8300 TL'ye düşmüş kart. Sipariş etmeden evvel tereddüt ettim, buraya da sorayım dedim. Sizce alınır mı?

Normalde CUDA hızlandırması olduğu ve AMD grafik sürücüleriyle uğraşmak istemediğim için RTX 3060 alacaktım ancak fiyatlar minimum 10000'den başlıyor.

Sapphire NITRO+ modeli daha mı iyi olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
8.300₺ derken? Link atarsanız bakılabilir. Çok yanlış fiyat dönüyor. + olarak google'a JPY karşılığını yazdığınızda onu ödemiyorsunuz. Banka kur farkı var.

Malum videolardan sonra bende niyetlenmiştim ama bu kartın bellek sıcaklıklarının 100 derece ulaştığını yazan çok kişiye rastlayınca vazgeçmiştim

Sürücü sorunları halledildi, daha seyrek.

Nitro+ daha iyi bir model, yukarıdaki üyenin de dediği gibi VRAM sıcaklığı 100C'ye ulaşabiliyor.
90-100C arası biraz yüksek.
110 dereceye kadar üreticilere göre normal. 90-100c arası çalışsa dahi sorunsuz en az ölüsü 5 sene kullanırsın. Sanki normalde ömrü 10 senede 3 seneye falan düşürüyor bu durum. Gereksiz takılıyorsunuz bazı olaylara
Ürün vergiler dahil 9.060₺ ye denk geliyor. Banka kur farkı ile yaklaşık 9.500₺ ye yaklaşır hocam ne 8.300 ünden bahsediyorsunuz

110 dereceye kadar üreticilere göre normal.

Hotspot için 110C olması lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ürün vergiler dahil 9.060₺ ye denk geliyor. Banka kur farkı ile yaklaşık 9.500₺ ye yaklaşır hocam ne 8.300 ünden bahsediyorsunuz
Hocam vergiyi nasıl hesapladınız? 66k japon yeni + 3k kargo bedeliyle 8300 TL'ye geliyor, kalan 700 TL neyin vergisidir tam olarak? %18-20 civarında olması gerekmez mi?

Güncelleme: Görünüşe göre Amazon verginin yarısını sepete eklemeden, diğer yarısını da sepette gösteriyor. Sorun çözüldü.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı