MSI Rx470 4GB ve i3 7100 Sistem

GW2 çok başarılı bir oyun her anlamda. Hem community anlamında hem grafik, oynanış ve hikaye anlamında. Başlayacaksan, GW2'ye başlaman yanlış bir davranış olmayacaktır. Arkadaşın olursa level kasmak daha zevkli olur ama, oyunda level atlamak için haritayı keşfetmen gerekiyor, bayağı bir yürüme yolu var.

GTAV'te daha pürüzsüz bir oyun deneyimi yaşayamadım hocam, farkındayım. Alırken ekran kartını alabileceğim en yükseği almaya çalıştığım için böyle oldu. GTA V dışında bir sıkıntı yaşamıyorum ama.

GTA 5 gerçekten işlemci sömüren bir oyun. Benim i5 4670K+RX580 ikilisinde bile %90 kullanımlara çıkıyor işlemci.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arka tarafa bütün sokabildiğim kabloları soktum ve biraz zor kapattım. Açmak pek istemiyorum yani. :D En zor kablolamam değildi ama en kolayı da değildi. Çok da uğraşmadım zaten, estetik açısından değil de aerodynamic olarak düşündüm sadece. Aerocool'un kasalarını öneririm ama ya da M bir anaart alıyorsan Thermaltake Core v21 önerebilirim. ;)

Arka tarafa bütün sokabildiğim kabloları soktum ve biraz zor kapattım. Açmak pek istemiyorum yani. :D En zor kablolamam değildi ama en kolayı da değildi. Çok da uğraşmadım zaten, estetik açısından değil de aerodynamic olarak düşündüm sadece. Aerocool'un kasalarını öneririm ama ya da M bir anaart alıyorsan Thermaltake Core v21 önerebilirim. ;)
Anakart olarak B350 Mortar düşünüyorum. Aerocool LS5200 sizce nasıl veya Aero 800?

SM-A710F cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de oldukça güzel seçenekler, hangisinin görünüşünü sevdiysen alabilirsin. Kablolama olarak çok farklı olmaz ama PSU bölümü kapalı en azından.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı