MSI RX570 Armor OC 8GB 120 Dolar!

Arkadaşlar, şu an Newegg'de bu ekran kartı 120 dolar. Bence çok iyi bir fiyat. Newegg'den sipariş vermek isteyenlere duyurulur🙂
Screenshot_2.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kasan nedir? Odan sıcak mı? Kasa içi kablolama nasıl? Niye bu kadar gömüyorsun bu kartı? AMD mimarisi gereği 70-75 derece aralığında çalışıyor.
Bu kartı alalı 1 yıl oldu 3 kez garantiye gitti 1 kez değişim oldu şimdi tekrardan sorun yaratmaya başladı. Kendimce gömmekte haklı değilmiyim? Kartı benden çok teknik servis gördü. Garantiye benim gibi sık sık kart gönderirseniz daha iyi anlarsınız eleştirimi.

Teknoloji işi şans derlerde inanmazdım. Bendeki RX580 de 5 aydır bir problemi olmadı. Umarım daha fazla uğraştırmaz. AMD :kalp: . @Kranovar
Harbiden şans işi.Sistemi Sinerjiden hazır olarak 3876 TL'ye aldım. Dolar 4.92'den MB 1 saat sonra faiz düşürüp piyasaya dolar sürdü.3600 bandına inmişti. Şans mı bu lanet mi anlamadım gitti:)

Gümrük vergisini eklemeyi unutmayın. Ek olarak KDV - ÖTV eklenebilir.
Bilgisayar parçalarında ÖTV yok, yurtdışından alınan üründen sadece %20+ 5.5 TL vergi alınır başka vergi yok.
Newegg zaten vergi dahil fiyat üzerinden satıyor, ekstra vergi ödemiyorsunuz.
Türkiyede Gümrük vergisi ne kadar? KDV ve ÖTV bide. Azerbeycan'da bu ürüni sipariş edersem 740 TL öderim. Neden sizde bu kadar pahalı?

Gümrük vergisi alınan üründen başka vergi alınmıyor. 1000 dolarlık kart aldın mesela, %20 gümrük vergisi, tahmini 50 dolar kargo 1250 dolara gelir.
Avrupadan alırsa. Vergi iadesi var 1000 Euro’luk ürün 800 euro olur ve onun üzüerinde %20+ kargo eklenir yine 1000 Euro civarında gelir.
Neden Avrupa’dan almak varken arkadaşlar ABD’den alıyor anlamıyorum. ABD garantisi de ülkemizde geçerli değil ayarıca.

Bilgisayar parçalarında ÖTV yok, yurtdışından alınan üründen sadece %20+ 5.5 TL vergi alınır başka vergi yok.
Newegg zaten vergi dahil fiyat üzerinden satıyor, ekstra vergi ödemiyorsunuz.

Benim bildiğim elektronik ürünler için KDV ve ÖTV alınıyor. Aliexpress üzerinden alışveriş yapan bazı kullanıcılar bu vergileri ödedi. Dediğiniz gibi olsa bile Garanti sorunu var. Türkiye garantisi olmadığı için ürünü geldiği yere göndermeniz gerekiyor. Kargo masraflarını siz karşılıyorsunuz. Çin Halk Cumhuriyetine kargo göndermenin maliyeti yüksek olacaktır. İki kuruş için riske girmeye değmez. İndirim zamanlarını beklemek daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı