MSI servispoint ekran kartı arızası

Lourain

Centipat
Teknik servisi aradım Coil Whine bakmış, artifactse bakmadan kargoya vermişler bende dedim iptal edin bakın. Steam PUBG varmış. Girin Ultra ayarlara alın crash verdiğini göreceksiniz dedim. Arkadaşlar test ediyor demişti. İptal ettikten sonra hemen denemişler. Flaş bellek içinde sorun yollamıştım. Ona baktılar dedi Arkadaşlar oyun oynayacak oynarken de video çeksin dedi. Flaş belleğin içine atsınlar dedi. Sizce durum ne olur? Genel temizliğini yapmışlar.
Oyun oynarken videousunu da atacaklar. Kart bendeyken oyuna girer girmez crash veriyordu. Ultra'ya alınca da hemen veriyordu.
Telefonla çektikleri videoyu flaşa aktarabilirler mi kolayca?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunlu ekran kartına benziyor senin de dediğin gibi peki servise verirken iade veya değişim talebinde bulundun mu? Bir de son sorunu tam anlamadım, yani çekilen videonun flaşa aktarılması ne kadar zor olabilir ki?

Anladım geçmiş olsun dostum, flash belleğe aktarılması zor olmaz ya telefonu ve flash belleği bir bilgisayara bağlayıp aktarırlar, yani olayı tam anlamışımdır umarım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı