MSI Servispoint kainattaki en kötü servis firmasıdır

gatoratemylips

Hectopat
Arkadaşlar haberiniz olsun diye söylüyorum. Servispoint adlı servise kalırsanız işiniz çok zor. Maillere geç dönüp aramalarda uğraştırıyorlar baya. Servis ücretleri kalitesiz ve pahalı. RAM taktırmak isteseniz 250₺ + KDV işçilik ücreti diyorlar oradan hesap edin. Ek olarak soruları da doğru düzgün cevaplamıyorlar. Hayatımda gördüğüm en kötü yetkili servis bunlar. Dikkatli olun.

Geçmiş olsun. Bilmiyorum belki benim şansımdır ya da şu an çok yoğunlardır fakat ben 2060S Ventus ekran kartımı coil whine var diye servise gönderdiğimde iade talebimi 2 gün içinde kabul ettiler bu süreçte de sürekli mailleştim her soruma da cevap vermişlerdi. Ben çok memnun kalmıştım.

Geçmiş olsun. Bilmiyorum belki benim şansımdır ya da şu an çok yoğunlardır fakat ben 2060S Ventus ekran kartımı Coil Whine var diye servise gönderdiğimde iade talebimi 2 gün içinde kabul ettiler bu süreçte de sürekli mailleştim her soruma da cevap vermişlerdi. Ben çok memnun kalmıştım.

Bir arkadaşda burada konu açmıştı çok önceden, memnun kaldığını ve laptopuna iyi davrandıklarını söylemişti.

Garantisi devam eden bir laptopa RAM taktırmak için para mı istiyorlar?
Evet maalesef
Bir arkadaşda burada konu açmıştı çok önceden, memnun kaldığını ve laptopuna iyi davrandıklarını söylemişti.
Eskiden nasılmış bilemem ancak attığım maillere çok yetersiz ve geç yanıt veriyorlar. Hatta arayıp durmama rağmen uzun süre dönüş yapmadılar.
Geçmiş olsun. Bilmiyorum belki benim şansımdır ya da şu an çok yoğunlardır fakat ben 2060S Ventus ekran kartımı coil whine var diye servise gönderdiğimde iade talebimi 2 gün içinde kabul ettiler bu süreçte de sürekli mailleştim her soruma da cevap vermişlerdi. Ben çok memnun kalmıştım.
Hocam laptop seri nosunu verdigim e postaya uzun süre sonra cevap verip seri no falan istediler. Bir laptop modeliyle alakalı internette bulamadığım bir soruyu sorduğumda yazan neyse o gibi sacma sapan bi yanıtla gecistirdiler. Kötü yorumları da çok fazla internette. Siz şanslısınız bence.

Geri
Yukarı