MSI Shot Out ödülüm geldi

2 Hafta önce MSI B450 GAMING Plus Max anakartını almıştım. Shout Out kampanyasını öğrenince Hepsiburada'dan gelen fatura ve anakartın seri numarası ile ürünü kayıt ettirdim ve Hepsiburada'da yorum yaptım, linki de siteye kayıt ettirdim. Bekledim 4-5 gün oldu ama mailime gelen bir şey yoktu.
Bugün spam klasörünü kontrol ettim. Sonuç 😄;

Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı2.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Hadi yaa. Hay şansıma😕
Önceden ağlıyodum ki, neden Gaming Z var Gaming yok. Şimdi de bu engel çıktı karşıma. Yok hocam yok, ben bahtsızların önde gideniyim😔

Sağlık olsun hocam üzülmeye değmez en azından karttan yana sorun yaşamamışsınız bir de öyle düşünün. 🙂

Hadi yaa. Hay şansıma😕
Önceden ağlıyodum ki, neden Gaming Z var Gaming yok. Şimdi de bu engel çıktı karşıma. Yok hocam yok, ben bahtsızların önde gideniyim😔
Sizin adınıza üzüldüm :(

Çabalarım sonucu 2060 Gaming G ödülümü alabildim. Bu işten baya karlı çıktım :D

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    200,6 KB · Görüntüleme: 54
Sizin adınıza üzüldüm :(

Çabalarım sonucu 2060 Gaming G ödülümü alabildim. Bu işten baya karlı çıktım :D
Keşke bütün ekipmanı MSI'dan toplasaydım :D Ama olsun AMD Xbox GamePass PC ödülünü de aldım :D

Aynı ürün olsa bile alırsınız. Sonuçta farklı seri numaralı ürünler.
Vaay bilgilendirdiğin için sağ ol ben bir kişi bu kampanyadan sadece bir kere faydalanabiliyor sanıyordum. İyiymiş o zaman.🤑🤣
Vatan'a yorum yazdım ama onaylanmasını bekliyorum şuan. Umarım uzun sürmez. MSI neye göre kabul ediyor bu yorumları detaylı yazdım ama benim gibi yazanlar da vardı çünkü. 25 gelirse cidden güzel olur ya😄

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı