MSI teknik servis nasıl?

Jackhunter

Hectopat
Daha fazla  
MSI ge72 6qd laptopum var. Teknik servise yollamayı düşünüyorum. Trabzon'da yaşıyorum. Teknik servis ise İstanbul'da. MSI teknik servis nasıldır? Bilenler veya işi düşüp yollamış olanlar anlatırsa sevinirim. Çünkü internette yorumları okuyunca şüphelerim oluştu. Şimdiden cevaplayanlara teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben BIOS update yaparken bilgisayarı kapatmıştım anakart öldü. Servise gönderdim para iadesi yaptılar. Bence iyi bir servis.

3 kere MSI servisiyle işim oldu, hepsinde son derece hızlı işlem yaptılar ve olumlu dönüş aldım.

Hangi kargoya veriyoruz? Ayrıca laptobu direk olarak teknik servise mi yollamalıyım yoksa aldığım şirkete mi bildirip onlar mı ilgilenecek?

Hangi kargoya veriyoruz? Ayrıca laptobu direk olarak teknik servise mi yollamalıyım yoksa aldığım şirkete mi bildirip onlar mı ilgilenecek?
Başta aldığın firmayı ara onlar sana hangi servise vereceklerini söyleyecekler. Zaten büyük ihtimal servispoint diyecekler. Sonra servisi arayacaksın onlar sana numara verecek hangi kargoya gitmen gerektiğini söyleyecekler. Tamamen dediğim gibi vereceksin bilgisayarı. Sonrası 1 hafta içinde çözülür zaten.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı