Acer teknik servis nasıldır?

bosstoni

Yoctopat
Daha fazla  
Termal macun değişim sonrası çalışmayan laptopumu çevremde tanıdık güvenilir bir bilgisayar tamiricisi olmadığından son çare olarak Acer teknik servisine vermeyi düşünüyorum. Bugün telefonla aradığımda 118 lira sadece arıza tespit bedeli olduğunu söylediler bunun dışında bir de gidiş geliş kargo masrafları da müşteriye ait oluyormuş. Toplam ne kadar masraf tutar, fikri olan var mı? Acer teknik servisini yakın zamanda kullanan var mı? Rastgele bir bilgisayarcıya gitsem daha mı F/P olur?

Termal macun değiştirmeye nereye götürdünüz? Laptop çalışmıyor derken ışık bile mi yanmıyor? 118 TL sadece arıza tespit saçma, onun üstüne bir şeyler uydurup daha da katarlar. Rastgele bir bilgisayarcıya götürmeyin ya da en azından mahalle bilgisayarcısına. İnternetten araştırıp şehrinizde işinde iyi olan bir bilgisayarcı arayabilirsiniz.

Termal macun değiştirmeye nereye götürdünüz? Laptop çalışmıyor derken ışık bile mi yanmıyor? 118 TL sadece arıza tespit saçma, onun üstüne bir şeyler uydurup daha da katarlar. Rastgele bir bilgisayarcıya götürmeyin ya da en azından mahalle bilgisayarcısına. İnternetten araştırıp şehrinizde işinde iyi olan bir bilgisayarcı arayabilirsiniz.
Termal macunu kendim değiştirdim. Bi önceki açtığım konu bununla alakalıydı fakat çözüm bulamadım. Termal macun değişim sonrası laptop ekranı gelmiyor

Geri
Yukarı