MSI Thin GF63 12UCX-427xtr alınır mı?

umeyiir

Femtopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon.com.tr bunu al 8 GB da RAM taktır serviste veya elin yatkınsa sen tak geç. RAM'le uğraşamam dersen ACER Nitro5 Core i5 12450H 16GB 512 GB SSD Rtx 4050 Freedos 15.6" Fhd Notebook NH.QLZEY.007+165 Fiyatı, Yorumları - Trendyol bunu al ama diğeri daha mantıklı.
Benim attığımı mı amozondan alayım ve nefrn amazon bide acer nitro performansı iyimi yani attıklarıma göre ısınma oyun performansları filan o attığım oyunlarda

Benim attığımı mı amozondan alayım ve nefrn amazon bide acer nitro performansı iyimi yani attıklarıma göre ısınma oyun performansları filan o attığım oyunlarda diğeri dediğin ne onu anlayamadım

İlk attığım linkteki Acer Nitro iyi, 8 GB RAM'i var sadece onu alıp serviste RAM taktır sadece.

Şu linkte.
Aşırı kafam karıştı ya o attıklarım hakkındada iyi şeyler duydum ısınma o kadar çok değik dediler siz dediniz çok ısınıyo oyun performansı güzel diyolar siz kötü diyonuz karıştı kafam

Aşırı kafam karıştı ya o attıklarım hakkındada iyi şeyler duydum ısınma o kadar çok değik dediler siz dediniz çok ısınıyor oyun performansı güzel diyorlar siz kötü diyorsunuz karıştı kafam

Ben deneyimle konuşuyorum. Çevremde G770 ve G900 kullanan yakın arkadaşlarım var ikisi de bin pişman. Isınma sorunu, mavi ekran sorunu, ani performans düşüşleri gibi sorunlar var. İkisi de bu yaz kasaya geçecekler mesela, laptoptan soğudular. GF63 ise yıllardır aynı hikaye, tek fanlı soğutma sistemi, Max-Q ekran kartı.

Ben deneyimle konuşuyorum. Çevremde G770 ve G900 kullanan yakın arkadaşlarım var ikisi de bin pişman. Isınma sorunu, mavi ekran sorunu, ani performans düşüşleri gibi sorunlar var. İkisi de bu yaz kasaya geçecekler mesela, laptoptan soğudular. GF63 ise yıllardır aynı hikaye, tek fanlı soğutma sistemi, Max-Q ekran kartı.
İyi reis sağolasın ozaman acer nitro alayım ozaman attığından

İyi reis sağ olasın o zaman Acer Nitro alayım o zaman attığından

Hayırlı olsun, ürünlerde Windows yok bu arada kendin kurman lazım. Çok zor değil elindeki bir bilgisayar ile USB'ye Windows yazdırıp gelen cihaza kuracaksın. Kurman maksimum 20dk nı alır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ne farkı var ki mesela Trendyol'da satılan ile 8 RAM olması çok da önemli değil 16 ya çekerim onu ben mesela ısınma nasıl oyun performansı nasıl bir de.

Ayni model farkli varyasyon. Amazondakinde 1 TB hafiza var digerlerinde 512 ama bunun karşılığında 16 GB RAM var. Ben amazondakini aldım 8 GB RAM'deyken CS'de 140-150 EA FC 24'te 100 çoğu triple a oyunda 90-100 alıyordu. 16 GB RAM'de performans CS ve EA FC'de +100 koydu diyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı