MSI Thin GF63 alınır mı?

Bugün içinde arkadaşım için sipariş edeceğiz bütçe en fazla 24. 25 deseniz bile arttıkça bütçe arkadaş zorlanıyor sayılır sonuç olarak kendime almıyorum. Tabii gene de benzer bütçelere önerilerinizi bekliyorum.
İndirime girmiş fiyatı iyi diye düşünüyorum laptop geldikten sonra RAM ve SSD eklemesi yapılacak.
Hayır, tek soğutması var.

Clevo kasa hocam, alınmaz maalesef bu da.

Bahsedilen 4050 Victus'un farklı renklisi biraz daha pahalıya var.

Sırf renk için bence o kadar para vermeye gerek yok.

Amazon'da stok yok.

Stokta olmadigi icin farkli renklisinin linkini verdim zaten hocam. Bugun sabah stogu bitti maalesef. Fiyatina gore iyi cihazdi gercekten.

Stokta olmadigi icin farkli renklisinin linkini verdim zaten hocam. Bugun sabah stogu bitti maalesef. Fiyatina gore iyi cihazdi gercekten.

Bence stoğun bittiği falan yok. Nedense hep dolar arttığında bütün cihazların stoğu şıp diye bitiveriyor.

Bu bütçe aralığında Clevo kasa Gigabyte ve Casper hariç seçenek kalmıyor hepsi fiyatına göre kötü laptoplar. 2. el bakabilirsiniz açılmamış ya da az kullanılmış. HP Victus'lar falan var. illa 0 olacak diyorsanızda bunu alın başka seçenek yok.

neye göre güzel hocam?
hocam ram'i 16 yaptığın zaman aldığı cinebaench puanı ve oyunlardaki fps değerleri bu fiyat aralığındaki bilgisayarlardan daha iyi ve rtx40 serisi olduğu için dlss 3.0 ve frame generation özelliğine sahip olması rtx30 serisi bilgisayarlara göre öne çıkmasını sağlıyor.

hocam ram'i 16 yaptığın zaman aldığı cinebaench puanı ve oyunlardaki fps değerleri bu fiyat aralığındaki bilgisayarlardan daha iyi ve rtx40 serisi olduğu için dlss 3.0 ve frame generation özelliğine sahip olması rtx30 serisi bilgisayarlara göre öne çıkmasını sağlıyor.
45W GPU varken DLSS 3.0, Frame Gen. olsa ne olur olmasa ne olur? 45W GPU ve tek fan yeterli bir sebep alınmaması için. Atılan Victus'dan daha güçlü değil kesinlikle, katılmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı