MSI Thin GF63 alınır mı?

EnesTalha.10

Yoctopat
Daha fazla  
MSI Thin GF63 modelini almayı düşünüyorum. Sizce nasıl bir model eğer alınmaz diyorsanız bundan daha iyi ne olabilir?

MSI Thin GF63 modelini almayı düşünüyorum. Sizce nasıl bir model eğer alınmaz diyorsanız bundan daha iyi ne olabilir?

Alma. Hangi model ve bütçe nedir?

Alma. Hangi model ve bütçe nedir?

Bütçe 40k civari modelde Thin GF63 12VF-405xtr

Hepsiburada ve Amazon alışveriş yapacağım ilk 2 sitedir, yıllardır Online alışveriş yaparım gram sorun yaşamadım.

"Garanti sorunları/yenilenmiş ürün olma şansı gibi sorunlar almayın. Farklı ürün bile gönderebilirler."boyle yazmisti biri.

Niye tavsiye etmiyorlar ki.

"Garanti sorunları/yenilenmiş ürün olma şansı gibi sorunlar almayın. Farklı ürün bile gönderebilirler."demisti biri.

"Garanti sorunları/yenilenmiş ürün olma şansı gibi sorunlar almayın. Farklı ürün bile gönderebilirler."boyle yazmisti biri.

"Garanti sorunları/yenilenmiş ürün olma şansı gibi sorunlar almayın. Farklı ürün bile gönderebilirler."demisti biri.

Yazan biri çok biliyormuş, Hepsiburada'nın kendi satıcısında herhangi bir sorun olmaz. Garanti sorunu çekmezsin resmi garantili, açıklamada ya da başlıkta yazmadıkça yenilenmiş yollama hakları da yok.

Geri
Yukarı