MSI Thin GF63 vs HP Victus 15

Sorabilirsin tabii ki de, forum yeni şeyler öğrenmek ve bildiğimiz yanlışları düzeltmek için var. Soru sormaktan çekinme.

Abi Victus'un tam olarak eksiği ne yani daha önce HP markası kullanan dostlarım vardı memnunlardı da onun için soruyorum.

Victus 16 ağır oyun oynatamıyor mu dediniz bana mı öyle geldi :D çünkü benim 16 ile oynamadığım şey kalmadı da.

Performansı nasıl dostum?

Abi Victus'un tam olarak eksiği ne yani daha önce HP markası kullanan dostlarım vardı memnunlardı da onun için soruyorum.

Performansı nasıl dostum?

Limit muhabbeti var hocam ama günlük oyun oynarken en ufak bir donma takılma yok 1080p Ultra ayarlarda daha 50 FPS'nin altına düştüğü bir oyun yok neredeyse duyulmayacak bir fan sesi var yani kulaklık taksan yok diyebiliriz bendeki model Ryzen 7 7840HS Turbo kapalı maksimum 73 derece Turbo açık 80 dereceyi geçmiyor çok memnunum bence gözün kapalı al bu limit olayını görebileceğin tek yer özel sentetik testlerdir onun dışında günlük kullanımda oyunlarda hissetmiyorsun bile oyunlar akıyor gidiyor.

Ben de düşünüyordum da bu laptopu. Böyle bir laptopa garanti kapsamında nasıl RAM eklenebilir?

Keşke internet üzerinden alma imkanınız olsaydı. Eğer yinede düşünürseniz buyrun tavsiye ederim dün satın aldım her şeyiyle harika bir cihaz. Bu arada benim için ekran parlaklığı çok önemli victuslar 250 nit iken lenovolar 350 nit gayet başarılı.
Lenovo

Geri
Yukarı