MSI Tomahawk B450 sistem toplama

Atmış olduğum 2060 değil. 1660 Super. 2060 istersen 6410TL yapar.
2060, 1660 Ti'dan daha iyidir. 1660 Ti 1660 Super'den daha iyi ama aradaki fiyat farkına değmez. İstersen attığım sisteme 1660 Ti'da koyabilirsin hazır sistemden daha ucuz olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öbür arkadaşın attığına bakmışım. Ti veya Super ikisinden birisi olsun fark etmez bu sistemin bana çok fazlasıyla yeteceğini düşünüyorum. Emeğinize sağlık bu kadar yardım edileceğini düşünmemiştim Allah razı olsun hepinizden.

Anakart şu an indirimde. Ben indirim görürsem buraya atarım senin için. İşlemci 600-700 arasına düşüyor. İncehesap Gaming gecelerini kaçırma.
Bozuk gelme ihtimali olabilir mi ?
Sanmam ama bozuk gelirse ilgilenirler. İndirimde gördüğün bir şey için soru sorman gerekirse bu konuya beni etiketleyip sorabilirsin.

Son düzenleme:
Anakart şu an indirimde. Ben indirim görürsem buraya atarım senin için. İşlemci 1200 civarına düşüyor. İncehesap Gaming gecelerini kaçırma.

Sanmam ama bozuk gelirse ilgilenirler. İndirimde gördüğün bir şey için soru sorman gerekirse bu konuya beni etiketleyip sorabilirsin.
10100f den bahsetmiyor muyuz reis ? 750 TL şuan.

Anakart şu an indirimde. Ben indirim görürsem buraya atarım senin için. İşlemci 600-700 arasına düşüyor. İncehesap Gaming gecelerini kaçırma.

Allah razı olsun teşekkür ederim
Alınmayacak bir fiyat değil sana kalmış. Çünkü al desem fiyatı düşerse, alma desem fiyatı artarsa kendimi rahat hissetmem.

Hocam bir de oyunlar da nasıl performans alırım bu sistemle pek bir şey oynamıyorum ama meslea GTA 5'i Ultra'da açar mı açsa kaç FPS verir? Ultra vs takıntım yok ama merak ettim ya da yüksek ayarlarda kasma donma olur mu bi bilgin var mı?
Alınmayacak bir fiyat değil sana kalmış. Çünkü al desem fiyatı düşerse, alma desem fiyatı artarsa kendimi rahat hissetmem.
Hocam AMD veya Intel ikisi için de soruyorum bu soruyu, zamanla yavaşlama fazla ısınma vs şeylerle karşılaşır mıyım?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı