MSI Tomahawk B450 sistem toplama

Anakartı bu yaptım indirimde aynı fiyata düşmüşler.
240GB SSD size yeter mi?
Çok teşekkür ederim. Son bir şey daha sorayım. Trendyol'dan elektronik ürün almadım daha önce şimdi parça siparişi versem sizce güvenilir mi ?
En güvenilir olanlar arasında merak etmeyin.

Anakartı bu yaptım indirimde aynı fiyata düşmüşler.
240GB SSD size yeter mi?
Sanmıyorum. 1tb hard disk 240 GB SSD nasıl olur ?
Güvenilir
Güvenilir tabii ki, satıcıya dikkat etmeniz lazım sadece.

İtopya da da aynı fiyat mevcut

5-6 bini bulur

Bu anakart ile ryzen 3 3100 düşünüyorum nasıl olur sizce?
i3 10100f daha mantıklı olur.Hem ucuz hem hızlı.B460m ekran kartı alırsınız.Hazır sistem olabilir mi?
Gtx 1660 ti ve rami 2x8 3200mhz cl 15 ram yapabilirsiniz.

i3 10100f daha mantıklı olur.Hem ucuz hem hızlı.B460m ekran kartı alırsınız.Hazır sistem olabilir mi?
Gtx 1660 ti ve rami 2x8 3200mhz cl 15 ram yapabilirsiniz.
Hazır sistem alamam 4-5 ay da toplarım diye düşünmüştüm.

Hocam ama GTX 1660 Ti baya iyi konumda, 6 ay taksit yapabilirsiniz.
Sizin kadar bilgim yok. Pumat arkadaşımızın attığı zotac 2060 tan daha mı iyi yani ?
4-5 ayda fiyatlar çok değişkenlik gösterebilir. Haberiniz olsun.
Evet, haklısınız ama yapabileceğim bişey yok. İmkanım bu her ay 1 veya 2 parça almayı düşünüyorum.
Sizin kadar bilgim yok. Pumat arkadaşımızın attığı Zotac 2060tan daha mı iyi yani?

Evet, haklısınız ama yapabileceğim bir şey yok. İmkanım bu her ay 1 veya 2 parça almayı düşünüyorum.

Sizin attığınız Intel sistemi toplamak istiyorum ve bana fazlasıyla yeteceğini düşünüyorum. Ama öneriler aklımı karıştırdı ne yapmalıyım :(

Son düzenleme:
Sizin kadar bilgim yok. Pumat arkadaşımızın attığı Zotac 2060tan daha mı iyi yani?

Atmış olduğum 2060 değil. 1660 Super. 2060 istersen 6410TL yapar.
2060, 1660 Ti'dan daha iyidir. 1660 Ti 1660 Super'den daha iyi ama aradaki fiyat farkına değmez. İstersen attığım sisteme 1660 Ti'da koyabilirsin hazır sistemden daha ucuz olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı