MSI Tomahawk Ryzen 5 3600 macOS kurulumu

Bunun sebebi ekran kartınızın Mojave sürümü ile uyumsuz olması. High Sierra kurmanız lazım çünkü Intel kullanmıyorsunuz, hâliyle iGPU ile devam etme şansınız yok.
Tamam hocam o zaman bunu silip yeni imajı USB'ye yazıp kurulumu yapayım. Yine aynı dediğiniz yöntemler ile kurulum yapacağım.

Tamamdır. Takıldığınız yer için konu açabilirsiniz. Zaten Mojave kurdunuz, mantığını az çok kavradınız. High Sierra'yı da kolaylıkla kuracağınızı düşünüyorum. İyi forumlar.
Evet hocam sizlerin sayesinde. Yine de yazarım. Bu konuyu isterseniz kapatın ama aslında durabilir, başkaları da faydalansın. Bu gece uyku yok :)
Tekrar kurulumdayım (High Sierra) dediğiniz yöntemler ile sıkıntısız kuruluma geçtim. Çok teşekkürler ayrıntıları yazacağım tekrar.
@tristessehivernale @claus High Sierra 10.13.6 tek sefer de başarılı bir şekilde kurdum. Nvdia web driver'ı vermiş olduğunuz linkten yaparak onuda hallettim. Grafik kartım olması gerektiği gibi ve akıcılığı çok güzel :) Fakat USB olmadan Boot etme de takıldım. @claus kefi bölümünü mount ediyorum ama NO NAME diye bir bölüm oluşmuyor ne yapabilirim ?
Ne yapmam lazım? Bura da gözüken No name isimli klasör sanırım Windows'un kurulu olduğu SDD. Ne yapmalıyım ?
Adsız.png

Dosya Ekleri

• C354BF1F-9573-4909-A57C-08BD9C23F1B1.jpeg
    C354BF1F-9573-4909-A57C-08BD9C23F1B1.jpeg
    1,4 MB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı