MSI Trident X Ön Panel Jak Girişinden Gelen Tiz Ses

Fifaplayer3

Femtopat
Merhaba arkadaşlar. PC dünyasına yeni girdim o yüzden bilgim yok denecek kadar az. Bu güzel siteye denk geldim ve sorunumu yazmak istedim. Dediğim gibi PC hakkında bilgili olmadığım için sorunlarla uğraşmamak ve tekrar tekrar ekran kartıdır vs değiştirmemek için iyi bir bilgisayar aldım. Lakin ön panele kulaklık taktığımda cihazın resmen içinden gelen sesi duyuyorum. Sesi sonuna kadar kısınca bile durmayan kesilmeyen bir ses. Bilgisayarda aydınlatma sistemi var yanıp sönen ve o yanıp sönerken resmen o tiz beyaz seste onla beraber yükselip alçalıyor. Ama arka girişte böyle bir sorun yok. Merak ettiğim şey bunun bilgisayara herhangi bir zarar verip vermeyeceği. Birkaç bilgisayar servisini aradım ve bir kısmı bu ön panellerin hep sorunlu olduğundan ve herhangi bir zarar vermeyeceğinden bahsetti. Bir kısmı ise bilgisayara ileride zarar verebileceğini söyledi. Öyle enteresan bir şey ki bazen Mouse'u hareket ettirdiğimde resmen frekans radyo vericisi gibi olan sesleri duyuyorum. (Mouse Wireless) Daha önce yaşamış veya çözmüş bir arkadaş yardım ederse sevinirim. Sistem i9-9900K / 2080 Ti MSI Trident X Plus.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı