MSI Trio 3070 vs TUF 3070

Enkd18

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bugün Vatan Bilgisayar'dan ekran karti almayi dusünuyorum. Şu anki kullandigim kart GTX MSI Gaming X 1080. islemcim ise 11600kf. ASUS TUF 3070 Ti 08g modeli vs MSI 3070 Ti Gaming X bu modeller arasinda kararsiz kaldim. Fikirlerinizi düsuncelerinizi merak ediyorum fiyatlari ayni sayilir. Cok az bir fark var. Kartlardan hangisi daha iyi sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS TUF daha iyi bir kart. YouTube'da incelemeleri de mevcut. Hem soğutmada bir tık daha iyi TUF hem de PCB kalitesi olarak daha iyi.

Tuf 3060ti kullanıyorum sogutmasi cok iyi odam sicak olmasina ragmen maksimum 63 derece oluyor oyunlarda

Fiyati 14.500₺ ancak yuzde 20 kupon çek verilecek o yuzden o gelen parayla da bir parca alip sifir acilmadan indirimli satmak ve o parayla beraber de ekran kartini ucuzlatmak mantikli geldi. 1080p de bir darbogaz FPS sikintisi yaşamam değil mi simdi durduk yere bir de 1440p monitor almak istemem :)

Fiyati 14.500₺ ancak yuzde 20 kupon çek verilecek o yuzden o gelen parayla da bir parca alip sifir acilmadan indirimli satmak ve o parayla beraber de ekran kartini ucuzlatmak mantikli geldi. 1080p de bir darbogaz FPS sikintisi yaşamam değil mi simdi durduk yere bir de 1440p monitor almak istemem :)
3060ti 2k kullaniyorum ben ama kart tam olarak da 2k icin degil 1080 de gayet guzel olacaktir

Fiyati 14.500₺ ancak yuzde 20 kupon çek verilecek o yuzden o gelen parayla da bir parca alip sifir acilmadan indirimli satmak ve o parayla beraber de ekran kartini ucuzlatmak mantikli geldi. 1080p de bir darbogaz FPS yaşamam değil mi simdi durduk yere bir de 1440p monitor almak istemem :)
O zaman alınır :).
Darboğaz yapma ihtimali düşük ama ileride bütçeniz olursa 2K monitör almak iyi olur.

Cevaplariniz icin hepinize tek tek teşekkür ederim. Alacagim kart ile sadece oyun oynayacagım yani oyun performansi ve haliyle soguk calismasina odaklandim. ASUS TUF 08g daha mantikli gibi o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı