MSI Türkiye Distribütörü MASCOM

Joeyjordison

Hectopat
Merhaba arkadaşlar; birazdan okuyacaklarınız MSI TR'nin ne kadar rezil bir durumda olduğunu içeriyor.

Anakart arızası diye bu adamlara başvurdum. Bu adamların öyle bir sistemi var ki inanamazsınız. Siz ürünü Mascom'a gönderiyorsunuz oradan teknik servise gönderiyorlar. Böyle bakınca basit gibi duruyor ama lojistik tam olarak 3 hafta sürüyor. Sonunda arızalı ürünü BIOS güncellemesi yaptık diyerek size geri yolluyorlar.

Bunlar bir yana daha önce burada Asus fanboyluğu hakkında yazdıklarımdan dolayı ceza almıştım. O arkadaşlara kesinlikle katılıyorum. Asus yani Çizgi Elektronik desteği olan ürünleri seçin ve Mascom gibi saçma sapan distribütörlerden uzak durun. Kesinlikle ve kesinlikle bu Mascom'dan uzak durun arkadaşlar. Konuya geri dönersek şu an Mascom teknik servisindeyim ve adamlar yine aynı prosedürü uygulamakta ısrarcı bana yine 3 hafta bir kayıp yaşatmanın peşindeler. Satış sonrası destek istiyorsanız bu adamlardan uzak durun.

Gidin Asus alın abi. Yeni sistem toplayacak arkadaşlar, gidin Asus alın kesinlikle ve kesinlikle tavsiyem budur.

Dipnot: Yazım yanlışları mutlaka vardır. Bunun için üzgünüm editör arkadaşlar kusura bakmasınlar. Çok sinirliyim şuan bir daha Mascom desteklediği ürünleri kesinlikle almam. Lütfen bu konuyu görünür bir şekilde bırakın sistem toplayacaklar görsün ve bu adamlardan uzak dursun. MSI güzel bir marka ancak destek sıfır. Bunun dışında bu adamları nereye şikayet edebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim anakartım da MSI, ve sorunlu çıkmıştı. 2 hafta sonra elinize ulaşır dediler. Vatan'daki arkadaşlardan biri firmanın yetkilisiyle görüşmüş ve ürünün değiştirilmesine izin vermişler. Aynı gün değişim yaptılar. Sizde problem oldu diye genelleme yapmanız yanlış.

Benim anakartım da MSI, ve sorunlu çıkmıştı. 2 hafta sonra elinize ulaşır dediler. Vatan'daki arkadaşlardan biri firmanın yetkilisiyle görüşmüş ve ürünün değiştirilmesine izin vermişler. Aynı gün değişim yaptılar. Sizde problem oldu diye genelleme yapmanız yanlış.

Kesinlikle ve kesinlikle o nedenle değil bakın msi en seven ve memnuniyetle kullanan biri olarak şunu söylüyorum ki marka değil, teknik destek kötü. Hatta asus almayın aynı kalitede msi alın, her fırsatta msi öneririm ancak bu işın cılkı çıktı. Ben 1 ay önce bıraktım ürünü 26 haziranda geri aldım. Anakart yine çalışmadı, servise götürdüm bugün bu sefer pini kırık dediler. Benim sinirlendiğim nokta ise günün sonunda dönüp dolaşıp kullanıcı hatası diye bana sokacaklar. Tam 1 senedir bilgisayarı kasasını açmadan kullanıyorum. Servise gitmeden sağlam olan kart nasıl oluyorda pini kırılıyor. Bu kadar kolay mı?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı