Türkiye ve MSI

Son Osmanlı

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bu MSI ürünlerini alabileceğimiz doğru düzgün bir yer var mı? Hiç stok yok. Stoklara sizce Ağustosun sonuna kadar ürünler gelir mi?

Sağol ama benim aradıklarım orda yok. İki aydır stok bekliyorum. Aradığım parçalar MSI Z87 GD 65 Gaming anakart ve MSI GTX 770 Gaming ekran kartı.

MSI anakartlar genelde stoklarda pek bulunmuyor ucuz ve performanslı oldukları için çabuk tükeniyorlar. Fakat Z87 serisi en yeni olduğu için bir kaç defa daha stoklara gelecektir.

Acele et al derim, sonra tıpkı Z77'de olduğu gibi bulunmaz hale gelebilirler.

Sağol ama benim aradıklarım orda yok. İki aydır stok bekliyorum. Aradığım parçalar MSI Z87 GD 65 Gaming anakart ve MSI GTX 770 Gaming ekran kartı.

Hocam aradığınız anakart Vatan Bilgisayar'ın Ankara Söğütözü şubesinde teşhir ürünü olarak bulunuyormuş ve 1 adet kalmış sadece. Fakat ekran kartına MSI N770 TF 2GD5/OC ekran kartı - inventus buradan bakabilirsiniz.

Bende MSI Z87 G45 ürününü sipariş ettim. O üründe kapalı kutu olarak sadece Söğütözü'nde kalmış ve teknobiyotikte bulunuyor, ama Z87-GD65 bulmak zor biraz.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı