MSI UEFI BIOS Güncelleme Rehberi

Merhabalar.
Bugün MSI GE70 2oe 267xtr bilgisayarıma yeni aldığım 120GB kingston ssd diski takacağım ve Windows'u ona kurmayı düşünüyorum.
Şu an Windows 7 Ultimate 64bit kullanıyorum ama Windows 8.1 kuracağım.
Daha önce bu bilgisayara BIOS güncellemesi yapmadım. Şu an UEFI BIOS güncellemesini Windows 8'e göre mi yapmalıyım?
Ayrıca Windows 8.1 i BIOS güncellemesinden sonra kurmam gerekiyor galiba. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.. @Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
İstediğiniz zaman BIOS güncellemesi yapabilirsiniz.
Son sürümü indirip, update yapmanız yeterli.

Öncelikle selamlar. 2 gün önce msi gt70 Dragon edition 2 modelini aldım ve bios update etmek istiyorum. Sayfa başındaki linkler patlamış ve artık sanırım boot farklı bir şekilde yapılıyor. Bios dosyasını sitesinden raid'li olan versiyonunu indirdim. Simdi neler yapmam gerekiyor? İngilizce step by stepini okudum ama buradaki ile aynı değil. O işlemler onu mu uygulayayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi geceler öncelikle. Şimdi ben Msi Gaming 7 Anakart aldım. Daha sistemi kurmadım m-flash üzerinden bios updatesini nasıl gerçekleştirebilirim ? Merak ediyorum şimdi sürekli bios updateleri geliyor. Bunun için neler yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim. Msi Gaming 7 ile oyun sistemi toplama videosunu izledim. Ama orada hazır olduğundan m-flash ile direk güncellediler. Bana hazırlama kısmı lazım. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada ayrıntılı bir şekilde anlatıyor bakabilirsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı