MSI - Vector 3070 Ti DisplayPort var mıdır?

KorayEray

Hectopat
Merhaba,

Yurt dışından MSI - Vector 15.6" 165hz cihazı alacağım. Cihazı henüz görmedim ancak DisplayPort girişi yok gibi görünüyor. VectorGP6612066 burada ürünün kendi sitesindeki özellikleri listeleniyor ve DisplayPort girişi göremedim. Bu cihazdan harici bir monitörle 144 Hz görüntü alma şansım var mı? Bilgi verebilir misiniz?

Ürünün görsellerinde ekteki gibi bir fotoğraf bulunuyor. Bu Thunderbolt girişi diye düşünüyorum. Bu giriş ile DisplayPort çıkışı alıp 144Hz bir monitör de oyun oynatabilir miyim?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    121 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:
Şunun kaynağını verebilir misiniz? Benim de tam bilgim yok araştırıp size geri dönüş yapıyorum.

Yabancı bir YouTuber videosunda bahsediyordu sanırsam bende pek emin değilim zaten Türkiye incelemeleri bu modelin çok olmadığı için net bir bilgi de edinemiyorum o yüzden konu açmak istedim. Bu modelden ona göre vazgeçip başka bir cihaz araştıracağım ama her yerde farklı bilgiler var. Bazı bu modellerde mini DP bile olduğu söyleniyor.

Yabancı bir YouTuber videosunda bahsediyordu sanırsam bende pek emin değilim zaten Türkiye incelemeleri bu modelin çok olmadığı için net bir bilgi de edinemiyorum o yüzden konu açmak istedim. Bu modelden ona göre vazgeçip başka bir cihaz araştıracağım ama her yerde farklı bilgiler var. Bazı bu modellerde mini DP bile olduğu söyleniyor.
Hocam cevapla butonunun yanında öne çıkar yazıyor, onu kullanıp konuyu en üste taşıyın, benden daha iyi bilen birisi çıkar belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı