MSI - Vector GP66 15.6" 165Hz Intel Core i712800Hx 3070 Ti alınır mı?

KorayEray

Hectopat
Merhaba,

MSI - Vector 15.6" 165hz Gaming Laptop cihazı yurt dışından satın alacağım. Büyük bir indirimde olduğunu görünce fırsatı kaçırmamak istedim. Cihaza harici monitör bağlayıp kullanacağım. Yurt dışı bazı markalara da göz attım ama aralarında fiyat performans olarak en uygunu bu geldi bana? Cihazın eksik olan ya da şöyle bir cihaz tercih etseniz daha iyi olurdu diyebileceğiniz önerilerinize açığım. Oyun ve render tarzı işlemler için kullanacağım.

Merhaba,

MSI - Vector 15.6" 165hz Gaming Laptop cihazı yurt dışından satın alacağım. Büyük bir indirimde olduğunu görünce fırsatı kaçırmamak istedim. Cihaza harici monitör bağlayıp kullanacağım. Yurt dışı bazı markalara da göz attım ama aralarında fiyat performans olarak en uygunu bu geldi bana? Cihazın eksik olan ya da şöyle bir cihaz tercih etseniz daha iyi olurdu diyebileceğiniz önerilerinize açığım. Oyun ve render tarzı işlemler için kullanacağım.
Alınır en iyisi bu fiyata.

Merhaba,

Vergi dahil mi?

Yani aslında direkt ben de almayacağım yurt dışına bir akrabamız gidiyor o alacak. Böyle bir fırsat karşıma çıkınca değerlendirmek istedim. Ben de şartları zorlayarak alıyorum birkaç planım olduğu için. Yoksa güle oynaya almıyorum :)

Espri olsun dedim. Fiyatlar yüksek çok artık.

Evet ne yazık ki. Muadilleri bizde 55-60 bin lira civarı değişiyor. Normalde benim bütçem 30 bin liraydı bilgisayar için bu şekilde olunca 5-6 daha arttırdım. Bu fiyatlara araba alabiliyor olmamız gerekirken olduğumuz durumlar içler acısı.

Merhaba,

Ben de yurt dışından bir arkadaşa tam bu cihazı aldırmak istiyordum :)

3070Ti konfigürasyonlu laptopların oyunlarda en zirvesinde olan bir cihaz. Hiç düşünmeyin alın hocam.

Sürekli prizde oyun oynayacak kişiler için şu anda daha iyi bir fiyat performans laptopu olduğunu sanmıyorum.

Cihazı baya inceledim,

Eksi olarak malzeme kalitesi ortalama ve şarjı 3 saat falan gidiyor. Ki bir çok gaming laptopta süreler çok iyi olmuyor.

Eğer sürekli prizde kullanacağım uzun süre bataryada kullanmam gerekmeyecek diyorsanız dediğim gibi çok performanslı bir ürün özellikle oyun için.

Son düzenleme:
Ben de yurt dışından bir arkadaşa tam bu cihazı aldırmak istiyordum :)

3070 Ti konfigürasyonlu laptopların oyunlarda en zirvesinde olan bir cihaz. Hiç düşünmeyin alın hocam.

Sürekli prizde oyun oynayacak kişiler için şu anda daha iyi bir fiyat performans laptopu olduğunu sanmıyorum.

Cihazı bayağı inceledim,

Eksi olarak malzeme kalitesi ortalama ve şarjı 3 saat falan gidiyor. Ki birçok Gaming laptopta süreler çok iyi olmuyor.

Eğer sürekli prizde kullanacağım uzun süre bataryada kullanmam gerekmeyecek diyorsanız dediğim gibi çok performanslı bir ürün özellikle oyun için.

Çok teşekkür ederim bilgi için. Bende çok araştırdım takıldığım tek nokta DDR4 RAM olması ve M.2 SSD olup olmamasıydı. Sanırsam M.2 SSD var. Diğer cihazların fiyatıyla kıyasladığım zaman hem ucuz hem de başarılı bir cihaz. Yaklaşık bende 1-2 haftadır inceliyorum, monitörle kullanacağım için benim gözümde taşınabilir bir masaüstü olacak diyebilirim.

Çok teşekkür ederim bilgi için. Bende çok araştırdım takıldığım tek nokta DDR4 RAM olması ve M.2 SSD olup olmamasıydı. Sanırsam M.2 SSD var. Diğer cihazların fiyatıyla kıyasladığım zaman hem ucuz hem de başarılı bir cihaz. Yaklaşık bende 1-2 haftadır inceliyorum, monitörle kullanacağım için benim gözümde taşınabilir bir masaüstü olacak diyebilirim.

DDR4 evet ama, geçenlerde başka bir forumda DDR4 bilgisayarların şu anda piyasadaki oyunların çoğu için daha iyi performans sunduğunu okumuştum.

Zamanla oyunlar DDR5 e göre optimize edildikçe durum değişecektir ama oyundan ziyade diğer uygulamalar için özellikle DDR5 sizin için çok önemli ve gerekli değilse oyun için halen DDR4 oldukça yeterli diye düşünüyorum ben de.

Geri
Yukarı