Elektronik MSI VGA Radeon RX 6750 XT Mech 2X (Prime özel) 10.999, 00 TL

Fazla pahalı oluyorlar zaten ama kampanyalarda bayağı indirimi oluyor.
Yine de ben RTX 4090 ya da 7900 XTX almadığım sürece sıfır Gaming Trio herhangi bir kart almazdım, evet mükemmel RGB'leri ve şık tasarımlara sahipler ama ülkemiz bu tür tepe modeller için uygun değil.

Kötü gayet. Çalışıyor ve 80 derece görmüyor oluşu iyi yapmaz.

@Loud neden beğenmedin? Aksini düşünüyor isen kaynaklar ile belirtebilirsin.

Diğer 3 fanlı modellerden biraz düşük olabilir soğutma performansı ama bence aşağılanacak bir kart değil red devilde cw şikayeti vardı ayrıca.

Diğer 3 fanlı modellerden biraz düşük olabilir soğutma performansı ama bence aşağılanacak bir kart değil red devilde cw şikayeti vardı ayrıca.

O sikayeti atar mısınız?

6000 serisi Mech kartlar ile de yaşayan var.

Ben pek beğenmedim, 2 senelik ve güç tüketimi en başarısız RX 6000 serisi kartlardan birisi bu. Sırf 12 GB VRAM'i var diye 11K vermezdim bu devirde.
6700 XT ile aralarında fazla performans farkı olmadığını da hatırlıyorum, arada ki 2000 TL farka da değmez gibi.

Meraklısı olana da 6750 XT üzmez ama, onu da belirteyim.

O sikayeti atar mısınız?

6000 serisi Mech kartlar ile de yaşayan var.

Yabancı forumlarda ve YouTube'da görmüştüm zaten genel olarak bütün kartlarda çıkıyor bu sorun ama bazı modeller kronik sorun olarak geçiyor.

6700 XT ile aralarında fazla performans farkı olmadığını da hatırlıyorum, arada ki 2000 TL farka da değmez gibi.

Tabii ki değmez. "Hızlı bellek" ayağına fabrika çıkış biraz voltaj, biraz frekans ver oldu sana yeni kart. 6700 XT alır hafif bir OC yaparım aynı şey. 2K çok daha faydalı şeylerde kullanılır diğer donanımlar için.

Geri
Yukarı