MSI Vigor GK50 vs HyperX Alloy MKW100

GK50'de Kailh switchler kullanılıyor. Kısa sürede algılamada sorun çıkarması olası. Biraz şans işi.
Kailh switchler çift yazma sorunuyla duyuldu sayılır. O kadar para veriyorken işi şansa bırakmak mantıklı değil. MKW100'de TTC switchler kullanılıyor, güzel bir switch. Bilek desteği berbat klavyenin.

İllaki fullsize almayacaksanız alternatif olarak şunları bırakayım(yurtdışı):

GK50'de Kailh Switch'ler kullanılıyor. Kısa sürede algılamada sorun çıkarması olası. Biraz şans işi.
Kailh Switch'ler çift yazma sorunuyla duyuldu sayılır. O kadar para veriyorken işi şansa bırakmak mantıklı değil. Mkw100'de ttc Switch'ler kullanılıyor, güzel bir Switch. Bilek desteği berbat klavyenin.

illaki fullsize almayacaksanız alternatif olarak şunları bırakayım(yurt dışı):

MSI Vigor ile ilgili çok fazla güzel yorum okudum Switch'lerinin sorunlu olduğunu ilk kez sizden duydum sorun oluyor mu gerçekten bu kadar ciddi? Bir de Full size klavye almam gerekiyor bu yüzden önerilerinize bakamıyorum başka öneriniz varsa bakabilirim.

MSI Vigor ile ilgili çok fazla güzel yorum okudum Switch'lerinin sorunlu olduğunu ilk kez sizden duydum sorun oluyor mu gerçekten bu kadar ciddi? Bir de Full size klavye almam gerekiyor bu yüzden önerilerinize bakamıyorum başka öneriniz varsa bakabilirim.
O zaman XPG Summoner kalıyor son mantıklı seçenek. Onun da red switch stokları yok. Kötü yorum okumamanız normal çünkü neredeyse tüm yorumlar ilk günden yazılıyor. Sırf bu yüzden Rampage, GameBooster gibi çöp markaların çöp ürünleri de güzelmiş gibi gözüküyor. GK50 kötü bir klavye değil ama algılamada sıkıntı yaşamanız olası.

Geri
Yukarı