MSI vs Asus GTX 1080

LENAXES

Hectopat
Yazın bilgisayar toplama planım var ancak çok takıntılı biriyim ve kafama takılan çok şey var. Bir kaç sorum olacak, bilgili arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Şu an 1080ti çıktığı için 1080 fiyatları 1800-1900 liralara kadar düşmüş durumda, bu fiyatlar yaza kadar (haziran başı) daha da düşer mi?

MSI Gaming X 1080 - Asus Armor 1080 arasında kaldım, ikisinden hangisini önerirsiniz ve neden? (Fiyat olarak en uygunu benim için bunlar.)

Bir de 1080'lerin ne kadar ömrü var arkadaşlar? 1080 yanına parça önerileriniz varsa onları da yazabilirsiniz. (4-5 milyar arası bütçem var.) Şimdiden teşekkürler. Arkadaşlar bir de sanırım şu an KDV indirimi var, ne zamana kadar sürecek bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
KDV indirimi bitti. Yazın kurların durumuna göre değişebilir ama bu fiyatlardan çok fazla aşağı inebileceğini sanmam. Tabi yeni kartlar tanıtılıp piyasaya sürülmezse. Ben GTX 970 almıştım 2015 Ocak ayın da onun bir üstü GTX980 vardı sadece. Düşünün 2 yıl da üst modeli olarak kaç tane çıktı ;) Şimdi de 1080 aldım 2 yıl sonra kim bilir bakma bile bakmayacak insanlar :)

5 milyara zor biraz baya bi kısmak lazım ordan burdan ben MSI alırdım alsaydım neden dersen fan sistemi gerçekten müthiş 60 dereceye kadar çalışmıyor bile, ama ben sabırlılardanım bekleyeceğim. VEGA çıkınca neler olcak diye .

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı