MSI vs Monster

pexfect

Centipat
Merhaba arkadaşlar,

Kararsız kaldığım bir konuda sizin fikirlerinize ihtiyacım var. Cevaplarsanız sevinirim.

Siz olsaydınız hangisini alırdınız? Neden?

1. Tulpar T7 V18.2 17.3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook (32 GB 2666 MHz RAM özelleştirilmiş)
2. MSI GE75 Raider Core i7 9750H Notebook Fiyatı - Vatan Bilgisayar

Bilgisayarda performansa odaklanıyorum. Monster performans olarak daha üstün ama MSI kalitesi kafamı karıştırıyor. Sizin tercihiniz ne olurdu?

Not: Masaüstü önerisi olanlar olabilir ama sürekli seyahattan dolayı masaüstü toplama gibi bir şansım yok.
Not: Elbette farklı tavsiyeleri olan olabilir. Lütfen sadece bu iki bilgisayarı değerlendiriniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben msi ge serisi de kullandım monster da msi 1 tık daha kaliteli tabiki. Ama aradaki fiyat farkına ve 9700k-9750h farkına bakılırsa monster almak daha mantıklı. 7 kg taşımak sorun olmayacaksa monster. Msi de alsan 5 kg taşıman gerekecek zaten
Ayrıca monsterin o modeli trendyolda daha ucuz kampanyalı sanırım. Alırsan oradan al ilaveten 500 tl daha ucuza geliyor.

Direk Msi diyorum. Bilgisayar namına herşeyimin msi olması için uğraşırım. Ayrıca kullanım rahatlığı ve özellikle biosu monsterden kat kat daha iyi.

Ben msi ge serisi de kullandım monster da msi 1 tık daha kaliteli tabiki. Ama aradaki fiyat farkına ve 9700k-9750h farkına bakılırsa monster almak daha mantıklı. 7 kg taşımak sorun olmayacaksa monster. Msi de alsan 5 kg taşıman gerekecek zaten
Ayrıca monsterin o modeli trendyolda daha ucuz kampanyalı sanırım. Alırsan oradan al ilaveten 500 tl daha ucuza geliyor.
Cevabın için teşekkür ederim dostum. Trendyol'da özelleştirme seçeneğini kullanamıyorum diye biliyorum. Öyle değil mi?
Direk Msi diyorum. Bilgisayar namına herşeyimin msi olması için uğraşırım. Ayrıca kullanım rahatlığı ve özellikle biosu monsterden kat kat daha iyi.
Cevabın için teşekkürler dostum.
Hocam HB fırsatı. vatanda 19k olan cihaz.
Cevabın için teşekkürler dostum. Bakıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı