MSI Windows 11 chipset sürücüsünü yayınladı

Emre_2005

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar MSI tüm B450, A320 ve B350 anakartlar için Windows 11 chipset sürücüsünü yayınladı. Daha da fazla anakarta gelmiş olabilir emin değilim. Ek olarak B350 kartlara Windows 11 BIOS'u beta olarak geldi. Daha fazladan anakarta belki BIOS güncellemesi gelmiş olabilir emin değilim şimdilik bunları fark ettim.

Ekran Görüntüsü (26).png

Ekran Görüntüsü (27).png

Ekran Görüntüsü (28).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows Update en güncelini yüklüyor Windows 11'de.
Nerede en günceli yüklüyor? 2021 bilgisayar, 2020 sürücüsü var halen ve DTS ses lisansları bile yüklemiyor. Sağlayıcıdan indiriyorum yine güncel sürücüleri ve DTS lisansları için. AMD APU işlemci ve 3 laptop kullandım, ekran kartı sürücülerini kaldırıp üretici sitesinden kurunca Windows eski sürücüyü algılıyor, yüklüyor, onu bile engelliyorum artık.

Nerede en günceli yüklüyor? 2021 bilgisayar, 2020 sürücüsü var halen ve DTS ses lisansları bile yüklemiyor. Sağlayıcıdan indiriyorum yine güncel sürücüleri ve DTS lisansları için. AMD APU işlemci ve 3 laptop kullandım, ekran kartı sürücülerini kaldırıp üretici sitesinden kurunca Windows eski sürücüyü algılıyor, yüklüyor, onu bile engelliyorum artık.
Peki bunlar Windows 11 uyumlu muydu? Çünkü bende en güncelini yükledi.

Evet. Windows 10'da uyumlu çalışan sürücü Windows 11'de uyumlu çalışıyordu. Windows 11 tabanı zaten Windows 10 olduğu için problem yaşamazsın kolay kolay.
Onu demiyorum denediğiniz bilgisayarlar Windows 11 uyumlu muydu?

Geri
Yukarı