MSI X370 Gaming Pro Carbon BIOS'ta görüntü gelmeme sorunu

Random.Person

Kilopat
Makaleler
1
Anakartım MSI X370 Gaming Pro Carbon ve ekran kartım Asus ROG STRIX GTX 1050 Ti OC, anakart üzerindeki EzDebug LED'i Boot, VGA, DRAM ve CPU olmak üzere 4 tane LED mevcut. Sistemi başlattığımda VGA ve CPU yanıp sönüyor bir saniye beklemenin ardından VGA LED'i tekrar yanıyor ve Windows oturum açma ekranı gelesiye kadar sönmüyor. Windows üzerinden BIOS'a girmeye çalıştığımda yeniden başlatmadan görüntü gelmiyor, sorun nedir acaba? Windows'ta oturum açtıktan sonra sorunsuz oyun oynayabiliyorum hiçbir performans kaybı olmadan.

Cevaplarınız için teşekkürler.

Sistem;

• AMD Ryzen 1200 3.6 GHz
  • MSI X370 Gaming Pro Carbon
  • Asus ROG STRIX GTX 1050 Ti OC
  • Corsair Vengeance LPX 3200 MHz 8x2 DDR4
  • Toshiba P300 3 TB
  • Samsung 960 Evo 500 GB
  • Samsung 850 Evo 120 GB M.2(mSATA)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar lütfen yardım edin. Kafayı yiyeceğim. Daha önce sizlerle sistem toplayacağımı paylaşmıştım. Sistemi dün topladım. Herşey yerli yerin montaj edildi. Bugün UEFI Windowsla temiz format attım. Ancak AMD'nin sitesine girip anakartın draverlerini kurup windowsu yeniden başlattığımda görüntü gelmemek üzere gitti. BİOS ekranınada ulaşamıyorum girmiyor. NumLock ışığı yanıyor ama görüntü gelmiyor işlemiyor. Lütfen yardım edin. RAMları ve BİOS Pilini çıkarıp taktım ama olmuyor.

Arkadaşlar lütfen yardım edin. Kafayı yiyeceğim. Daha önce sizlerle sistem toplayacağımı paylaşmıştım. Sistemi dün topladım. Herşey yerli yerin montaj edildi. Bugün UEFI Windowsla temiz format attım. Ancak AMD'nin sitesine girip anakartın draverlerini kurup windowsu yeniden başlattığımda görüntü gelmemek üzere gitti. BİOS ekranınada ulaşamıyorum girmiyor. NumLock ışığı yanıyor ama görüntü gelmiyor işlemiyor. Lütfen yardım edin. RAMları ve BİOS Pilini çıkarıp taktım ama olmuyor.

Merhaba, anakartınız benimkiyle aynı mı?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı