MSI X470 GAMING Pro alınır mı?

skyllabiceps

Decapat
MSI X470 Gaming Pro ( Carbon olan değil ) modelini alacağım. Bu anakartın özelliklerinde Display Port ve M.2 desteği yok gözüküyor. Bulunduğum bölgedeki Vatan'da da başka bir model yok. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
cumartesi günü; vatan topkapı şubesinden aldım ürünü, yanındada Assasins Creed odyssey oyun kodunu veriyolar, yaklaşık 200tl civarında olan bi oyun. 3200 mhz trindentz ramler ile kullandım, hiç bir problemle karşılaşmadım şuana dek; benim gözümde tek eksiği, rgb olarak çok kısılmış rakiplerine göre, onun dışında kalitesi, desteği vesayre sıkıntısız gibi geldi bana şuana kadar..

MSI X470 Gaming Pro ( Carbon olan değil ) modelini alacağım. Bu anakartın özelliklerinde Display Port ve M.2 desteği yok gözüküyor. Bulunduğum bölgedeki Vatan'da da başka bir model yok. Ne yapmalıyım?
Mağazada stokta olmayan bir ürünü internet mağazasından beğenip mağazadan isteyebilirsin. Yetkili ile görüşün, stokta olan başka bir mağazadan getiriyorlar. Ben de bir kaç alışveriş yapmıştım bu şekilde.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı