MSI X570 1050 Ti sistem için PSU önerisi

@messinicocugu ekran kartı için not aldım, bir de SSD için siliconpower markası iyi midir daha önce hiç duymadım yoksa diğer arkadaşın önerdiği SN570 miydi?

Siliconpower iyidir hocam SN570 iyi bir model ama fiyatı pahalı attığım model PCI-e 4 ve performansı daha iyi.

@messinicocugu biri 1.700 küsür diğeri 1300 küsür, 1700 lük sanırım uçurur pc yi :)

Silicon Power SSD alınır mı? burdaki yorumlarada baktım ama pek içime sinmedi
Arkadaşlar konu tekrar güncel. Siparişimle ilgili sorun çıktı ve şuan yüksek bütçe çıkaramıyorum. Aynı sisteme şu iki üründen hangisini almalıyım ?

Aerocool 750W VX PLUS Serisi Aktif PFC Güç Kaynağı (AE-VXP750) - BAYRAM FIRSATLARI | Teknobiyotik @Phil Jackson
@messinicocugu

Son düzenleme:
@messinicocugu biri 1.700 küsur diğeri 1300 küsur, 1700'lük sanırım uçurur PC'yi :)

Silicon Power SSD alınır mı? buradaki yorumlarada baktım ama pek içime sinmedi
Arkadaşlar konu tekrar güncel. Siparişimle ilgili sorun çıktı ve şu an yüksek bütçe çıkaramıyorum. Aynı sisteme şu iki üründen hangisini almalıyım?

Aerocool 750W VX PLUS Serisi Aktif PFC Güç Kaynağı (AE-VXP750) - BAYRAM FIRSATLARI | Teknobiyotik @Phil Jackson
@messinicocugu

Dediğin gibi SSD iyi değil PSU olarak buna bak:

@messinicocugu hocam bu yeterli olurmu benim sisteme, ekran kartı ne takabilirim ekran kartıda alıcam
Dediğin gibi SSD iyi değil PSU olarak buna bak:
@messinicocugu hocam bu yeterli olurmu benim sisteme, ekran kartı ne takabilirim ekran kartıda alıcam

@messinicocugu hocam bu yeterli olur mu benim sisteme, ekran kartı ne takabilirim ekran kartıda alacağım

@messinicocugu hocam bu yeterli olur mu benim sisteme, ekran kartı ne takabilirim ekran kartıda alacağım

Gayet yeterli olur bu PSU ile ile 3070 bile beslenebilir ekran kartı için bütçen ne?

Hocam 7-10 ekran için ayırabilirim, yayın açtığımda şu anki sistemle FPS yarı yarıya düşüyor, yayın açmazsam sıkıntı yok o yüzden ekran kartı değişiyorum

NVIDIA:
AMD:

Yeni konular

Geri
Yukarı