MSI X670-P Wi-Fi driver kurulmuyor

Ethernet kablosunu çıkarıp, yeniden başlatacaksınız, Aygıt Yöneticisi'nden Wi-Fi varmı kontrol edeceksiniz, sonra geri takarsınız kabloyu.

Atladığım bir nokta olmuş, RAID denetleyici sürücüleri yüklü değil görünüyor, aygıt yöneticisinde, onları tıklayıp sürücüyü güncelleştir der misiniz?

Ordan güncellemezse bu raid driver.
Bu da wifi driver.
hocam ilk önce amdnin kendi sitesinden raid driver yükleyici indirdim 230 mb küsür, bu yüklenemez dedi yükleme sonunda, sizin dediğinizi de indirdim sadece dosya var herhangi bir setup kurulum vs birşey yok, büyük ihtimalle raid driver yükleyici yüklenmediği için. neden yüklenmiyor onu anlamadım

fotoğraftaki şekilde hocam

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 21
Hocam ilk önce AMD'nin kendi sitesinden RAID driver yükleyici indirdim 230 MB küsur, bu yüklenemez dedi yükleme sonunda, sizin dediğinizi de indirdim sadece dosya var herhangi bir setup kurulum vs bir şey yok, büyük ihtimalle RAID driver yükleyici yüklenmediği için. Neden yüklenmiyor onu anlamadım

Fotoğraftaki şekilde hocam

Aygıt Yöneticisi'nden RAID'e sürücüyü güncelleştir deyin, sonra otomatik güncelleme değil de bir altında, dosyadan kısmını seçip, indirdiğiniz RAID klasörünü ordan dosyayı, seçin, o şekilde yüklenecektir.

Aygıt Yöneticisi'nden RAID'e sürücüyü güncelleştir deyin, sonra otomatik güncelleme değil de bir altında, dosyadan kısmını seçip, indirdiğiniz RAID klasörünü ordan dosyayı, seçin, o şekilde yüklenecektir.
hocam şimdi de aygıt yöneticisinde onlar kaybolmuş

Geri
Yukarı