MSI X670p Wi-Fi AM5 soket değişimi

Merhabalar ayni anakartta bendede var

Ryzen 7950x takili yamuk pinleri duzelttim dedim 2 tane alt tarafdan pini kirildi. Ama sistem calisyor sorunsuz. Oyun vs sorun yok. Islemci cok isiniyor sadece kule tipi sogutucu var. Sizde sistem calisiyor mu

Selamlar

Am5 soket degisimi 1000 lira dedi msi servisi.

1.94 bios guncellemesi ile dram hatasi ve cpu fan error hatasi veriyor dedim. Ama sistem calisiyor sorunsuz msi bana ilerleyen zamanda belki islemci zarar gorur dedi pin yamuk egri diye . Kullanmayi tavsiye etmedi. Acikcasi 1000 iscilik ve para ile eskisi gibi olmayacagini dusunuyorum. Sistemi bu sekilde kullanicam sorun olursa mavi ekran vs anakart degistirecegim. Yeni am5 soketler halen sorunlu. En az 1 senesi var tam oturmasi icin.

Sizde son durum nedir ? Sistem calisiyor mu Ben render bile yaptim coklu cekirdek 33678 verdi tekli ise 780 idi yanlisim yoksa .

Render ve funmarkda sistem kapanmadi ama sorunsuzdu.

Son düzenleme:
Yaptırdım 1000TL'ye kardeşim çalışıyor sorunsuz güzelce yaptilar. Ama 1000 çok gereksiz alt ustu soket. Demekki bu anakartlarin pinlerin de sorun var sanirim

Yaptırdım 1000TL'ye kardeşim çalışıyor sorunsuz güzelce yaptilar. Ama 1000 çok gereksiz alt ustu soket. Demekki bu anakartlarin pinlerin de sorun var sanirim
yok yok eskisi gibi olur değişen bir şey olmaz

Geri
Yukarı