Msi Z170A Pro Gaming Carbon Led Kontrol Sorunu

Joka112

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımı cumartesi günü topladım. İlk gün Led kontrollerinde herhangi bir sorun yoktu ama ertesi gün böyle bir sorun baş gösterdi. Çözümü ile ilgili önerilerinizi sunarsanız çok sevinirim.
Not: Win 10 Pro Uefi kurulum. Teamwiever üzerinden erişim sağlanabilir.

Sistem bileşenleri ;

i7 6700K
Msi Z170A Gaming Pro Carbon
Msi Gtx 1070 Gaming Z 8G
G.Skill Ripjaws V 2x8Gb. 3200MHz
Samsung 750 EVO 250Gb
Dark Aqua Force 240mm.
Thermaltake Combo 700W. Combo Case

Son düzenleme:
Değerler default değerlere benzemiyor o yüzden net birşey diyemem. Default nasıl edileceği bellidir. Default edip kaydedeceksin. Sosyalde ve bir sürü video rehberde bunları anlattık.
Anlatılmış ama bunun gibi bir ibare ile karşılaşılmamış.
Sanırım @Recep Baltaş bana yardımcı olur.
Teşekkürler.

Teşekkürler.
Güncel : Ekran kartı'nın Bios güncellemesinide yaptım. Sorun hala devam etmektedir.

Arkadaşlar selam. Temiz bir mekanik harddisk üzerine UEFI Win10 temiz kurulum yaptım. Sadece anakart sürücüleri ve gaming app yükledim. Sonuç olarak led kontrolünü yapabildim. Şimdi diğer sürücü, app ve güncellemeleri yükleyerek sorunun nereden kaynaklandığını bulmak kaldı.
Gelişmeleri buradan bildireceğim.

Teşekkürler.

Güncel : Ekran kartı'nın Bios güncellemesinide yaptım. Sorun hala devam etmektedir.

Arkadaşlar selam. Temiz bir mekanik harddisk üzerine UEFI Win10 temiz kurulum yaptım. Sadece anakart sürücüleri ve gaming app yükledim. Sonuç olarak led kontrolünü yapabildim. Şimdi diğer sürücü, app ve güncellemeleri yükleyerek sorunun nereden kaynaklandığını bulmak kaldı.

Takipteyim.

Teşekkürler.

Hocam konuyla alakalı değil ama sistemimin hemen hemen hepsi sizinkine benziyor.Benim sistemimde boşta 35-40 derece gösteriyor.Aynı sıvı soğutma ,anakart ve işlemciyi kullanıyorum.Acaba sizin sistemdeki ısı değerleri nasıl ? Size zahmet yazar mısınız ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı