MSI Z170A Tomahawk AC Sistem Toplama Tavsiyesi

Overclock işini en son 3 yıl önce telefonda yapıyordum artık hevesim yok ve yapmam sırf o sebepten k işlemci bakmıyorum zaten ama öneri için teşekkürler. Yeni nesil işlemcilerin gelmesinin benim için faydası nedir? Aynı bütçeyle yeni nesili alabilir miyim?
Yeni nesil işlemciler size aynı fiyata daha yüksek performans sunabilir. Çıkmalarına da az bir süre kaldı. Fiyat konusunda kesin konuşamıyorum ama pek yüksek fiyata geleceklerini ben sanmıyorum. Şuanki 6.nesil işlemciler ile aşağı yukarı aynı fiyatlarda olacaklardır.

Yeni nesil işlemciler size aynı fiyata daha yüksek performans sunabilir. Çıkmalarına da az bir süre kaldı. Fiyat konusunda kesin konuşamıyorum ama pek yüksek fiyata geleceklerini ben sanmıyorum. Şuanki 6.nesil işlemciler ile aşağı yukarı aynı fiyatlarda olacaklardır.

MSI H170 Gaming m3 ve MSI H170A Gaming Pro arasındaki fiyat farkına değer bir fark var mı? Optik ses çıkışı olan bir kart arıyorum özellikle.

Rica ederim, ne demek.
3.500 TL'ye alttaki sistemi tavsiye ederim.
Not: Eğer kasayı Aerocool Cruisestar Advance'e çekerseniz işlemciyi i5 6500'e yükseltebilirsiniz. Sihirbazdan ayarlarken en başta i5 6400 koymuşum söylediğim gibi bir düzenleme yapıp işlemciyi i5 6500'e çekerseniz daha yararlı olacaktır.

---
Monitör: Viewsonic VX2257-MHD 21.5" 1ms (Analog+HDMI+Display) AMD Fiyatı
Eki Görüntüle 207385
Aynı monitörün 24 inç olanını Amazon.de üzerinden aldım. Teşekkürler. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı