MSI Z270 Gaming M3 vs MSI Z270 Tomahawk

Merhabalar, i7 7700K için anakart alacağım fakat bu 2 model arasında karar veremiyorum, sizce hangisi alınmalı?

O seviyede bir ürün alacaksan AORUS tercih etmelisin. En basiti Z serisi ürün alıyorsun bütün slotları plastik. Mesela şu ürünle karşılaştırmanı öneririm. Zaten karşılaştığın zaman aradaki farkı göreceksin GIGABYTE GA-Z270X-GAMING K5 Intel Z270 Soket 1151 DDR4 3466MHz USB3.1 Anakart

O seviyede bir ürün alacaksan AORUS tercih etmelisin. En basiti Z serisi ürün alıyorsun bütün slotları plastik. Mesela şu ürünle karşılaştırmanı öneririm. Zaten karşılaştığın zaman aradaki farkı göreceksin GIGABYTE GA-Z270X-GAMING K5 Intel Z270 Soket 1151 DDR4 3466MHz USB3.1 Anakart
Bu markayı pek önermiyorlar, anakarta uzun süre destek verilmesi benim için önemli daha önce bu markayı kullandım ve bios güncellemesi bile gelmedi ürüne.

Bu markayı pek önermiyorlar, anakarta uzun süre destek verilmesi benim için önemli daha önce bu markayı kullandım ve bios güncellemesi bile gelmedi ürüne.
Hocam ben 775pinden beri kullanırım ancak bir sorun yaşamadım. Ürünü servise de gönderdim ancak problem olmadı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı