MSI Z270 Gaming M5'e 1.5 yıldır yeni BIOS gelmemesi normal mi?

chaoscrusader

Hectopat
Herkese selamlar. MSI Z270 Gaming M5 model anakartı kullanmaktayım. MSI’ın sitesinde bu anakarta dair BIOS sürümlerine baktığımda en son sürümün 1,5 sene önce yayınlandığını gördüm. 1,5 senedir yeni bir BIOS sürümünün yayınlanmaması anormal değil mi? Acaba MSI benim kullandığım anakart modelinden desteğini çekti mi? Bilen arkadaşlar, bilgilerini benimle paylaşırsa çok mutlu olurum. Şimdiden ilginiz ve alakanız için teşekkür ederim.

Herkese selamlar. MSI Z270 Gaming M5 model anakartı kullanmaktayım. MSI’ın sitesinde bu anakarta dair BIOS sürümlerine baktığımda en son sürümün 1,5 sene önce yayınlandığını gördüm. 1,5 senedir yeni bir BIOS sürümünün yayınlanmaması anormal değil mi? Acaba MSI benim kullandığım anakart modelinden desteğini çekti mi? Bilen arkadaşlar, bilgilerini benimle paylaşırsa çok mutlu olurum. Şimdiden ilginiz ve alakanız için teşekkür ederim.
Destek çekmiş olabilir bu normal bir durum.

Ben anormal bir durum demedim hali hazırda. Sadece desteğini çektiğini belirten herhangi bir makale veya bildirim bulunuyor mu, onu merak ettim.
Hayır bir makale veya duyurmuyor fakat önemli İntel'in verdiği Güvenlik Microcode güncellemeleri gelebilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı