MSI Z270 SLI Plus nasıl?

-Cristal-

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu anakartı almayı düşünüyorum, kullanan arkadaşlar performansından memnun mu?

Ayrıca MSI Z270 GAMING PRO CARBON modeli arasında ne gibi farklılıklar var?
Arkadaşlar çok kararsız kaldım lütfen bı yardım edin

Son düzenleme:
Elinde 6. veya 7. nesil Intel işlemci var mı yok mu önce bunu belirtmelisin. Çünkü 8. nesil çıkmışken 7. nesil anakarta artık sıfırdan sistem toplanmaz. Ayrıca anakart içinde bütçe belirt belki düşündüklerinden daha iyisi önerilir.

7.nasıl
Elinde 6. veya 7. nesil Intel işlemci var mı yok mu önce bunu belirtmelisin. Çünkü 8. nesil çıkmışken 7. nesil anakarta artık sıfırdan sistem toplanmaz. Ayrıca anakart içinde bütçe belirt belki düşündüklerinden daha iyisi önerilir.

Ben sistemi aldım, bu anakartı koydum carbon ile ne gibi farklılıkları var eğer çok farklılık varsa yol yakınken değiştirebiliyim
8.Nasil de istediğim anakart 900 tl.

Böyle bir şey yapmamın sebebi seneye 10nm çıkacak. O zaman anakart işlemciyi değiştircem .

Son düzenleme:
Pro Carbon RGB çıkışına sahip overclock performansı elindekinden daha iyi anakarttır. RGB kullanacaksan ve yüksek seviye overclock yapma niyetin varsa yol yakınken değiştirmen yararına olur böyle bir niyetin yoksa macera aramadan kullanmaya devam et.

Pro Carbon RGB çıkışına sahip overclock performansı elindekinden daha iyi anakarttır. RGB kullanacaksan ve yüksek seviye overclock yapma niyetin varsa yol yakınken değiştirmen yararına olur böyle bir niyetin yoksa macera aramadan kullanmaya devam et.
Knk hiç overclock yapmicam belki 1 kere felan denerim. Çok kafama takılıyor bu konu tek farkı rgb led var değil mi ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı