MSI Z370 KRAIT GAMING BIOS güncellemesi

revesnacrime

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, yeni bir PC aldım ve BIOS güncellemek istiyorum. Anakartım MSI Z370 Krait Gaming. Siteden en son çıkan BIOS sürümünü indirdim fakat USB'ye nasıl atacağımı bilmiyorum. Klasör olarak indi. Direk klasörü USB'ye atsam olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, yeni bir PC aldım ve BIOS güncellemek istiyorum. Anakartım MSI Z370 Krait Gaming. Siteden en son çıkan BIOS sürümünü indirdim fakat USB'ye nasıl atacağımı bilmiyorum. Klasör olarak indi. Direk klasörü USB'ye atsam olur mu?
İndirdiğin dosyası USB'ye yazdır, sonra bilgisayarı USB Bellek üzerinden boot edip güncellemeyi yapabilirsin.

Adım adım bu yolları takip ederek yap.

1- Öncelikle BIOS'un en güncel sürümünü indir.

2- İndirdikten sonra BIOS'un dosyalarını USB Belleğe at.

3- USB Belleği bilgisayara bağla ve boot et.

4- Ekrandaki adımlara göre güncellemeyi yap.

Böyle yapabilirsin. Bir sorun çıkarsa mutlaka söyle bana yardımcı oluruz.

Eğer ki yapamadıysan ya da yapma şeklini anlamadıysan bu videoyu izleyerek ona göre yap.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adım adım bu yolları takip ederek yap.

1- Öncelikle BIOS'un en güncel sürümünü indir.

2- İndirdikten sonra BIOS'un dosyalarını USB Belleğe at.

3- USB Belleği bilgisayara bağla ve boot et.

4- Ekrandaki adımlara göre güncellemeyi yap.

Böyle yapabilirsin. Bir sorun çıkarsa mutlaka söyle bana yardımcı oluruz.

Eğer ki yapamadıysan ya da yapma şeklini anlamadıysan bu videoyu izleyerek ona göre yap.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yok her şeyi anladım da USB ye yazdırmayı anlamadım. Direk dosyaya sağ tıklayıp yazdır mı demem gerekiyor

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı