MSI Z77A-GD55 BIOS Güncelleme Rehberi

Faydaları yüklediğiniz versiyonun sürüm notlarında yazar :) BIOS güncellemesi Performans artışı sağlayabilir. Daha stabil O.C, yeni nesil işlemci desteği, ekran kartı, HDD, SSD performans artışı. Daha iyi SATA arabirim okuma bu gibi performans artışları sağlayabilir :)

Anakart sürümü söylersen sürüm notlarını tercüme ediyoruz...

Z87 g45 modelini kullanıyorum. M-flash içine girip yapılıyo onu biliyorum yalnız usb sürücümü görmüyor. Haliyle içinede giremiyorum.

Bu arada msaüsütünde flash diskim bozuk deil. FAT 32 ile biçimlendirdim öyle attım dosyayı içine. Ekran kartının da biosunu güncelleycem. Yalnız daha anakartı bile yapamadım.

Bu anakart ile ilgili bir sorum olacak. Ekran kartı taktığımızda PCI slotlarını etkinleştirmemiz veya başka bir şey yapmamız gerekiyor mu? Bugün HD5970 taktım sisteme ama aygıt yöneticisi de dahil bir türlü gözükmüyor. Ekran kartının üstündeki ledler yanıyor, fan dönüyor, kart ısınıyor ama bilgisayar bir türlü görmüyor. Tüm slotları tek tek denedim, biosları bile tek tek denedim. AIDATA64 le baktığımda PCI slotları boş gözüküyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı