MSI Z87 GD65 tabanlı sistem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Gamer7

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Üsküdar / İSTANBUL
Daha fazla  
eQdJ73.png

Selam arkadaşlar bir oyun sistemi toplamak istiyorum bütçem 4000 civarı burda biraz aşıyor ama alabilirsem bu şekilde almayı düşünüyorum olmadı işlemci , anakart ve ram den kısmayı düşünüyorum sizce nasıl bir sistem dengeli olmuş mu bir de en çok ekran kartı seçerken ikilemde kaldım bu fiyat civarında çok fazla ekran kartı var sizce bunu mu seçmeliyim herkese şimdiden teşekkürler sağolun :)

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD şimdilik çıkartın ve hafta sonu 30% indirimle o sistem 4000 tl tutar.

Bu daha iyi. Ekran kartını Asus DCU2 ile değiştirin.

w1l995.jpg

Uyumsuzluk vs sorunu yok, neden su soğutma tercih etmedin?

Bu daha iyi. Ekran kartını Asus DCU2 ile değiştirin.

w1l995.jpg

Teşekkür ederim arkadaşlar önerileriniz için albaywolf kardeşim güzelce düzenlemiş son bir şey daha sormak istiyorum ekran kartıyla ilgili sence:

GTX780 Ti Gaming GDDR5 3GB 384Bit Nvidia GeForce DX11.2 Ekran Kartı - PCI-E - Ekran Kartları - Vatan Bilgisayar

GTX780 Ti DirectCU II O.C GDDR5 3GB 384Bit Nvidia GeForce DX11.2 Ekran Kartı - OEM Ürünleri > Ekran Kartları > NVIDIA

hangisini almalıyım? Aralarında 40 tl fark bulunuyor. Şimdiden teşekkürler.

- - - Güncellendi - - -

Uyumsuzluk vs sorunu yok, neden su soğutma tercih etmedin?

Su soğutmayla ilgili pek bir bilgim yok kardeşim. Ondan tercih etmedim ama eğer varsa önerebileceğin güzel bir soğutucu düşünebilirim teşekkürler.

MSI, ASUS, ZOTAC hiç farketmez istediğini al. Ama ben senin yerinde olsam MSI alırdım.

Anakarttan kısabilirsin. Benim dediğimi alman yeterli. Ekran kartı olarak da almışken DCU2 al.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı