MSI Z97-G43 ve GTX 1660 Super görüntü vermiyor

emrecan4034

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ofiste 3D modelleme ve render için kullandığım bir sistemim var. Onceki gün Vatan'dan ASUS ROG 1660 Super ekran karti aldim ve montajini yaptirdim. PC bir türlü goruntu vermedi. 750W'lik baska PSU ile denedi yine olmadi. Montaj yapan arkadas anakartin desteklemiyor, BIOS guncellemesiyle belki calistirir ama o da riskli, iade et dedi ve tekrar iade etmek zorunda kaldim.
Sizlerin fikrini almak istiyorum. Bu durumun bir cozumu var midir? Sistemde su an ekran karti yetersiz kalıyor. Mümkünse RTX 2060 takmak istiyorum.

Sistem ozellikleri:
i7 4790K
MSI Z97 G43 anakart
16 GB DDR3 RAM
GTX760 ekran karti
500 Watt PSU (80 Plus degil)

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl ya? Ben H61MK anakarta 2080 taktım. İşlemciden görüntü geliyor mu? Ekran kartsız dener misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ofiste 3D modelleme ve render için kullandığım bir sistemim var. Onceki gün Vatan'dan ASUS ROG 1660 Super ekran karti aldim ve montajini yaptirdim. PC bir türlü goruntu vermedi. 750W'lik baska PSU ile denedi yine olmadi. Montaj yapan arkadas anakartin desteklemiyor, BIOS guncellemesiyle belki calistirir ama o da riskli, iade et dedi ve tekrar iade etmek zorunda kaldim.
Sizlerin fikrini almak istiyorum. Bu durumun bir cozumu var midir? Sistemde su an ekran karti yetersiz kalıyor. Mümkünse RTX 2060 takmak istiyorum.

Sistem ozellikleri:
i7 4790K.
MSI Z97 G43 anakart.
16 GB DDR3 RAM.
GTX760 ekran karti.
500 Watt PSU (80 Plus degil)

O işlemci o anakart o RAM o sistemi Full'den değistirin içindeki parçalar işey yaramaz parçalar birbirini değelememiş.

Sistem su an bana ekran karti dışında yeterli. Sistemdeki tek eksik olan (donemine gore) guc kaynagini degistirmeyi dusunuyorum. 600 w 80 plus bir guc kaynağı alsam rtx 2060 calistirir mi bu sistem. Uyumsuzluk diye birsey varmidir. ya da bios guncellemesine gerek var mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı