MSİ Z97 GAMİNG 5 ve MSİ Z97 GAMİNG 3

Burak12

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba
Bugün Vatan Pc'de MSİ Z97 GAMİNG 3 400TL,MSİ Z97 GAMİNG 5 480TL'den satılıyor.Bende yazın toplayacağım bilgisayarımın parçalarından birini dolarında yükselişini gözönüne alınarak haliyle almak istedim.Yalnız overclock yapmayı düşünmediğimden aklımda soru işaretleri var.Am kartta bulunan killer ethernet ve ses kartı özellikleri sayesinde almak istiyorum.Sizce sırf bu düşünceler sebebiyle Gaming 3 mü almalı yım yoksa Gaming 5 mi?

O.C yapmayı düşünmüyor iseniz ikisi de gereksiz. İllaha O.C ibaresi bulunsun istiyor iseniz z97-PC mate alıp üstüne bir de kaliteli bir ses kartı alabilirsiniz. Ancak ikisi arasından O.C yapılmayacağını göze alarak Gaming 3 tercihim olurdu.

İlk başta benim düşüncem H81M-PLUS almaktı.Fakat sonraki düşünceme göre bütün parçaları takacağım cihazında kaliteli ve performanslı olması gerektiğini düşündüm.Bu yüzden Gaming 3 ve Gaming 5 arasında kaldım.Öbür düşüncem ise kartta çıkışı bulunan HDMI girişlerinin performansları aynı mı olur yoksa azda olsa fark ettirecek etkisi var mıdır?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı