MSI'dan Büyük Çekiliş

Arkadaşlar, MSI şu günlerde çok büyük etkinlikler yapıyor. Bir çekiliş var level 1, level 2 ve level 3 aşamalı olan. Şu anda level 1 bitti, level 2'deyiz ve ödülleri çok büyük. İsterseniz lafı daha fazla uzatmayayım link vereyim herkes katılsın bakarsınız da buradan birine çıkar :). Yalnız tek bir isteğim var, 4.'yü bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirm. Merry Fraggin' Christmas - MSI Gaming Series

wqewqeqwewq.png

Unleash ile bitiyor olabilir fakat başı konusunda fikrim yok.

Unleash ile bitiyor olabilir fakat başı konusunda fikrim yok.

Buldum, Mystic Light imiş. Ama sonda neden ''h'' harfi olduğunu anlamadım. Yanlış yazmışlar sanırım. Yazıp alttaki check butonuna bastığımda da hepsi doğru çıktı. Ayrıca ortadaki harfleri birleştirdiğimizde ''MSI IS GAMING'' cümlesi çıkıyor. Yani burada da bir sorun yok. Bence MSI bize bir akıl oyunu oynamış.

Hocam ipuçlarını silip başka harf yazılabiliyor. Arkadaş yanlışlıkla yazmış galiba siteden kontrol ettim doğrusu yazdığım gibi.

Yok, yanlış yazmadım. Bulmacayı ilk açtığınızda sonunda ''h'' harfi yer alıyor. Dediğim gibi, bence MSI akıl oyunu oynamış :D.

Hocam ipuçlarını silip başka harf yazılabiliyor. Arkadaş yanlışlıkla yazmış galiba siteden kontrol ettim doğrusu yazdığım gibi.
Olabilir, sorun çıkmadıysa MSI'ın hatası veya şaşırtmaca olabilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı