MSIL/CryptInject.C!MTB virüsü nedir?

m1ra

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar , Roblox oyununda krnl isimli bir injector kullanıyorum ve içerisinde MSIL/CryptInject.C!MTB isimli bir trojan bulunmaktadır, uygulamayı kullanman benim için ne kadar zararlı olabilir? 2-3 yıl önce aynı uygulamayı kullanmıştım ve uyarı vermemişti üstüne hiçbir sorunum olmadı. Yardım ederseniz sevinirim. :)

Merhaba, Roblox oyununda krnl isimli bir injector kullanıyorum ve içerisinde MSIL/CryptInject.C!MTB isimli bir trojan bulunmaktadır, uygulamayı kullanman benim için ne kadar zararlı olabilir? 2-3 yıl önce aynı uygulamayı kullanmıştım ve uyarı vermemişti üstüne hiçbir sorunum olmadı. :)

Vt sonucunu paylaşabilirsiniz DLL enjekte olaylarında öyle algılıyor çogunlukla.

Programın kaynak kodunu görmeden bir şey diyemeyiz. Ek olarak zararlı olduğunu bildiğiniz şeyi neden kullanıyorsunuz? :D

Oyunda injectorlerin çoğu virüslü, kendin yapmaya çalışsan zaten hazır paket indirmen gerek onu da wearedevs isimli siteden alıyorsun onlarada uyarı veriyor, Krnl'yi kullanan arkadaşlarım var ama yine de ne bileyim ara sıra şüphe duyuyorum sormak istedim.

Injector yazılımları hakkında net kanıya varmak zor olabiliyor, adı üstünde bir process için yüksek yetki düzeyinde işlem gerçekleştiriyor. Amacı zararlı olmasa bile böyle bir yetki düzeyi güncel güvenlik yazılımları için şüpheli algılanacaktır, çoğu zaman da ML false-positive verir.

Geri
Yukarı