MSÜ sağlıkta ilk yıl elenip ikinci yıl geçmek

ramazany66

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu yıl ilk kez MSÜ'ye girdim. Çok büyük ihtimalle aldığım puan HHO'na yetiyor ve yazmayı düşünüyorum. 3.5 derece miyop olduğumdan sağlıktan geçme ihtimalim yok gibi. Eğer bu yıl sağlıktan elenirsem bir sonraki yıl gözlerimi lazer ile çizdirip HHO veya Dho'na girme şansın var? Yardımcı olursanız sevinirim.

Mesele sadece puan değil, sözlü mülakatta ya geçersin ya kalırsın. Bunun içinde şans ve referans gerekiyor. Göz çizdirmek işi de bir iki aylık süreç değil bildiğim kadarıyla, aylarca ilaç kullanımı, tahlil vesaire sürüyor. Yine de şansınızı denersiniz seneye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesele sadece puan değil, sözlü mülakatta ya geçersin ya kalırsın. Bunun içinde şans ve referans gerekiyor. Göz çizdirmek işi de bir iki aylık süreç değil bildiğim kadarıyla, aylarca ilaç kullanımı, tahlil vesaire sürüyor. Yine de şansınızı denersiniz seneye.
Teşekkürler. Zaten bu yıl deneyip sadece göz sorunu ile karşılaşırsam çizdikleri düşünüyorum. Eğer başka sağlık sorunları çıkarsa yapacak bir şey yok.

Mülakatta çoğu eleniyor. Var mı tanıdığın?
Hayır tanıdığım kimse yok. Zaten torpil ile girmektense girmemek daha iyi olur benim için.

Yarın çizdirsen mülakatlara yetişir. Ama geçip geçemeyeceğin konusunda kimse net bir şey diyemez.
Bu yıl deneyip sadece gözden elenirsem seneye tekrar denemeyi düşünüyorum.

Teşekkürler. Zaten bu yıl deneyip sadece göz sorunu ile karşılaşırsam çizdikleri düşünüyorum. Eğer başka sağlık sorunları çıkarsa yapacak bir şey yok.

Hayır tanıdığım kimse yok. Zaten torpil ile girmektense girmemek daha iyi olur benim için.

Bu yıl deneyip sadece gözden elenirsem seneye tekrar denemeyi düşünüyorum.

Göz bozukluğunuz dışında herhangi bir hastalığınız var mı?

Son düzenleme:
Beyincik sarkmasi var ama yönetmeliğe göre sorun olmayacak boyutta. Doktor da böyle demişti. Zaten onu anlamak için mr gerekiyor sağlık kontrollerinde mr yok.

Kesinlikle HHO da tanıdıksız imkansız kendimden biliyorum.

Arkadaşım geçen yıl gitti torpilsiz. Midesi sıkıntılı olduğu için dayanamadı bıraktı.

Beyincik sarkmasi var ama yönetmeliğe göre sorun olmayacak boyutta. Doktor da böyle demişti. Zaten onu anlamak için mr gerekiyor sağlık kontrollerinde mr yok.

Hocam daha önce bir HHO pilotunun konuşmasını dinlemiştim galiba çizdirme eskiden engel olmuyordu fakat şu an oluyor. Eskiden tanıdık doktorları bulup başkasının üzerine ameliyat ediyorlardı. Sağlık mülakatına girince senin gözünün çizdirildiği ortaya çıkar büyük ihtimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı