MSÜ sınavından sonra moralim çok bozuldu

563834

Centipat
Bugün MSÜ vardı beklediğim gibi gitmedi. 75 tane işaretledim fakat pek ümidim yok moralim çok bozuldu. Sınav hakkında tek bir şey görmek istemiyorum. Siz nasılsınız hayat nasıl gidiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dışarıda asker uğurlayacaklar diye pazar günü saçma sapan şarkılar çalıyorlar, bangır bangır bütün mahalle dinliyor, saygısız ve rezil insanlar. Yok telo can, yok erik dalı, pazar günü dinlenemiyoruz yani.

Ben pek iyi değilim açıkçası.

Bugün olmadıysa yarın. Yarın olmadıysa sonraki gün. Eğer moral bozulursa tamamen bozulur önündeki şansları da elemiş olursun. Gerçekten askerlik hayalin varsa en kötü uzman çavuş olarak bile girersin. Ama 2. planda tut. Bugün MSÜ kötü geçmiş olabilir ama önümüzdeki yıl için koskoca 12 ayın var bu süreç içerisinde 100 bile çekersin. Çekidüzen ver kendine.

Bugün olmadıysa yarın. Yarın olmadıysa sonraki gün. Eğer moral bozulursa tamamen bozulur önündeki şansları da elemiş olursun. Gerçekten askerlik hayalin varsa en kötü uzman çavuş olarak bile girersin. Ama 2. planda tut. Bugün MSÜ kötü geçmiş olabilir ama önümüzdeki yıl için koskoca 12 ayın var bu süreç içerisinde 100 bile çekersin. Çekidüzen ver kendine.
Hocam askerlik planım yok aslında ama gelseydi Astsubay'lık için basvurabilirdim.

Hocam askerlik planım yok aslında ama gelseydi Astsubay'lık için basvurabilirdim.

Sanırım 2 kez girebiliyorsun MSÜ'ye. O yüzden cidden istiyorsan seneye çok sıkı çalışmanı ve hazırlıklı sınava girmeni öneririm.

Benim de pek iyor gećmedi sorular kolaydı aslında zamanı yetiştiremedim cevap anahtarı açıklandı bu arada.

Geri
Yukarı