MSÜ'de 74 netle HHO gelir mi?

• Konuyu başlatan Draugr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 555

Draugr

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bugün MSÜ'ye katılım sağladım şu an baktığım cevaplara göre 74 netim var aklımda birkaç soru var bilen deneyimlemiş bilgili kişiler cevaplarsa çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler.
1. 74 netle HHO gelme ihtimali var mı?
2. AYT kaç yapmam gerekiyor yoksa ne kadar yaparsam o kadar mı şanslıyım?
3. MSÜ de tercih yaparım ve tutarsa aynı anda üniversiteye başvurmam mümkün mü? Mülakattan vesaire kalır isem senem yansın istemem.
4. 2 gözüm toplam 5 numara eğer puanım tutarsa anında çizdirebilirim o konuda sorun yok fakat çizik göz sağlıktan kalmaya sebep mi?
5. son olarak soru dağılı mı gibi bir durum var mı?(demek istediğim matematik 20 üstü olmaz ise olmaz gibi)
İnternetten cevaplarına ulaşmaya çalıştım fakat birçoğu cevapsız haber sitelerine çıkıyor bu yüzden deneyimli olan birilerinin daha yardımcı olacağını düşündüm teşekkürler tekrardan.

Arkadaşlar merhaba bugün MSÜ'ye katılım sağladım şu an baktığım cevaplara göre 74 netim var aklımda birkaç soru var bilen deneyimlemiş bilgili kişiler cevaplarsa çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler.
3. MSÜ de tercih yaparım ve tutarsa aynı anda üniversiteye başvurmam mümkün mü? Mülakattan vesaire kalır isem senem yansın istemem.
4. 2 gözüm toplam 5 numara eğer puanım tutarsa anında çizdirebilirim o konuda sorun yok fakat çizik göz sağlıktan kalmaya sebep mi?
5. son olarak soru dağılı mı gibi bir durum var mı?(demek istediğim matematik 20 üstü olmaz ise olmaz gibi)
İnternetten cevaplarına ulaşmaya çalıştım fakat birçoğu cevapsız haber sitelerine çıkıyor bu yüzden deneyimli olan birilerinin daha yardımcı olacağını düşündüm teşekkürler tekrardan.
74 Net HHO getirebilir. Getirmeyedebilir. Puanlar artıp/azalabilir. Ancak geçmiş senelerde 74 net HHO getirdi.
AYT den ne kadar çok yaparsan o kadar iyi olacaktır. AYT kötü geçerse mülakatları iyi tutman lazım.
MSÜ de tercih yapabilirsin, aynı zamanda üniversiteye başvurabilirsin. MSÜ mülakatlarının Haziran sonu/Temmuz başında olduğunu göz önünde bulundurmanı tavsiye ederim.
Göz çizdirme konusunda MSB sağlık yönetmeliğinde herhangi bir madde bulunmuyor. Sağlık muayenendeki doktorun insiyatifine bağlı bir durum. Çizdireceksen GATA mezunu bir doktor ile görüşmen tavsiyemdir.
Matematik 20 üstü olmaz ise olmaz değil, sayısal puanın taban puanını karşılamıyorsa olmaz.

Hava harp için kesinlikle işlem görmemiş göz gerekiyor diye biliyorum. KHO için ise inisiyatife bağlı doktordan doktora değişiyor. Bende bayağı bakınmıştım o göz için ama sonradan renk körü olduğumu öğrendim. Tonları karıştırıyorum ve Tsk'nın kesinlikle bünyesinde bulunamıyorum. İnternetten bir testine bakmanızı öneririm. Ben biraz moralman düştüm fark edince bende kara harp istiyordum ama nasipte yokmuş.

Hava harp için kesinlikle işlem görmemiş göz gerekiyor diye biliyorum. KHO için ise inisiyatife bağlı doktordan doktora değişiyor. Bende bayağı bakınmıştım o göz için ama sonradan renk körü olduğumu öğrendim. Tonları karıştırıyorum ve Tsk'nın kesinlikle bünyesinde bulunamıyorum. İnternetten bir testine bakmanızı öneririm. Ben biraz moralman düştüm fark edince bende kara harp istiyordum ama nasipte yokmuş.

Renk körlüğü gibi bir problemim yok eğer göz sıkıntı çıkarmaz ise sınav açıklandıktan sonra direk çizdireceğim ama boş yere göz numarası durmadan çizdirmekte istemiyorum.

Gelebilir. Harp okulunu gerçekten istiyorsan tercih et kazanmak zor okumak ayrı zor intibah eğitiminde bırakma ihtimalin var senin fiziksel yeterliliğine ve psikolojine bağlı. TYT AYT ne kadar iyi yaparsan o kadar iyi. Üniversite tercihi kesinlikle yap okulu bırakır veya mülakatta elenirsen bir daha YKS'ye hazırlanmakla uğraşma.

Geri
Yukarı