MSÜ'de kara harp okulu var mı?

Anladım peki bir meslek sahibi olmak istemedin sadece komutan şoförlüğü yapmak yeter mi çok kıyak iş miş duyduğuma göre.

Hangi komutan olduğuna göre değişir.
Şoförler er olur sen asker olacaksan mesela astsubay elektrik işleriyle uğraşır subay mühendis sınıfında olacağından denetler ve imza işleriyle uğraşır uzmanlar eğitimde olur.

Peki son bir sorum olacak göz 1+1 falan olması gerekiyormuş herhalde onu nereden öğrenebilirim bir de burun da eğrilik var sağlıkta sorun çıkartır mı burun da estetik yaptırmayı düşünüyorum da nisan ayı gibi.

Peki son bir sorum olacak göz 1+1 falan olması gerekiyormuş herhalde onu nereden öğrenebilirim bir de burun da eğrilik var sağlıkta sorun çıkartır mı burun da estetik yaptırmayı düşünüyorum da nisan ayı gibi.

MSÜ sınavına giriyorsun kazanırsan çağrı geliyor web sitesinden daha sonra Ankara Kara Harp Okulu'na gidip 1.gün spor 2.gün sözlü mülakata giriyorsun eğer geçersen sağlık için hastaneye yönlendiriyorlar orada sorun çıkabilir bunun için doktora danışmanız lazım.

MSÜ sınavına giriyorsun kazanırsan çağrı geliyor web sitesinden daha sonra Ankara kara harp Okulu'na gidip 1.gün spor 2.gün sözlü mülakata giriyorsun eğer geçersen sağlık için hastaneye yönlendiriyorlar orada sorun çıkabilir bunun için doktora danışmanız lazım.

En zoru hangisi hani sınavı geçtim en çok elenenin bulunduğu kısım spor mu mülakat mı sağlık mı?

En zoru hangisi hani sınavı geçtim en çok elenenin bulunduğu kısım spor mu mülakat mı sağlık mı?

MSÜ'nün sınavı TYT ile aynı hatta daha kolay spor zor değil çalışmadan kolaylıkla geçilebilir ben de çalışmadan geçmiştim ama boy kilo oranı falan önemli orada elenenler oluyor mülakatta heyet keyfine göre eleyebiliyor mülakat için YouTube'dan videolar falan izle.

MSÜ'nün sınavı TYT ile aynı hatta daha kolay spor zor değil çalışmadan kolaylıkla geçilebilir ben de çalışmadan geçmiştim ama boy kilo oranı falan önemli orada elenenler oluyor mülakatta heyet keyfine göre eleyebiliyor mülakat için YouTube'dan videolar falan izle.

Peki bunu alsam faydası çok olur mu?

EDB0306A-B319-4B55-936F-24FB23B1ECAF.jpeg

Peki bunu alsam faydası çok olur mu?

Eki Görüntüle 863288

Para tuzağı olarak düşünüyorum eğer fiziğin iyiyse tek sorun sözlü mülakat orada da karşı tarafın insiyatifine kalıyorsun ben gittiğimde sürekli "torpil"den bahsediyorlardı ama kafana takma YouTube da birkaç video izle anlarsın saçma sapan sorular yok ilk kurşunu kimin attığını falan soruyorlar heyecanına bakıyorlar abartılacak bir şey yok.

Para tuzağı olarak düşünüyorum eğer fiziğin iyiyse tek sorun sözlü mülakat orada da karşı tarafın insiyatifine kalıyorsun ben gittiğimde sürekli "torpil"den bahsediyorlardı ama kafana takma YouTube da birkaç video izle anlarsın saçma sapan sorular yok ilk kurşunu kimin attığını falan soruyorlar heyecanına bakıyorlar abartılacak bir şey yok.

Tamam da mesela sözlü mülakatta çıkmış sorulara baktım da çok zor şeyler sormuşlar ben neye çalışacağımı bilmiyorum ki sözlü mülakat için çıkmış sorulara bakın diyor bazıları da sana aynı soruları soracak diye bir şey yok ki yani sana ne soracağını bilemezsin ben şimdi neye çalışmam lazım ki hiçbir bilgim yok.

Geri
Yukarı