MSVCP140_CLR400.DLL Hatası | Hiçbir uygulama çalışmıyor

Proxsima

Hectopat
Merhaba arkadaşlar uygulamları çalıştırmak istediğimde aşağıdaki hataları alıyorum.
Arama komutuna bir şey yazamıyorum ancak kopyala yapıştır yolu ile ve yönetici olarak hiçbir şeyi çalıştıramıyorum.

ssssdsds.PNG
sdsdsdsd.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Rapor paylaşın:

Bilgisayara yeni format attıysanız yapabileceğiniz en kolay yol tekrar format atmak.
Bende geçen format atmıştım aynı sorun olmuştu tekrar formatladım, başka bir yol bulamayınca.

Rapor paylaşın:

Hocam hiçbir türlü olmuyor. Aygıt yöneticisine bile gidemiyorum dediğiniz işlemleri yapacaktım fakat yüklememizi istediğiniz uygulama çalışmıyor.
Bilgisayara yeni format attıysanız yapabileceğiniz en kolay yol tekrar format atmak.
Bende geçen format atmıştım aynı sorun olmuştu tekrar formatladım, başka bir yol bulamayınca.

Biraz daha uğraşmam laızm dosyaları tekrar yüklemek istemiyorum az da olsa 1-2 saatimi alan bir işlem.

Ekran Alıntısı54545454545.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç bir programı açamıyorsunuz düzeltilir mi emin değilim. Düzeltmek için harcayacağınız saate format atıp programları tekrar kurmanız daha mantıklı, daha az zaman alır.

CMD'ye girebiliyorsanız şu kodları sırasıyla yazın;
DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth
sfc /scannow

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı